ru ua

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасника Євробачення 2017 Крістіана Костова

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасника Євробачення 2017 Крістіана Костова Крістіан Костов/ Кадр з відео YouTube-Virginia Records

Про творчу кар'єру і шлях до Євробачення 2017 учасника з Болгарії - в матеріалі Styler

Представник Болгарії на Євробаченні 2017 - наймолодший учасник конкурсу в цьому році, однак його шанси на перемогу досить великі. Про біографію і творчість Крістіана Костова розповімо далі.

Досьє учасника з Болгарії на Євробаченні 2017

Крістіан Костов є одним з фаворитів букмекерів на перемогу в пісенному конкурсі. За прогнозами, юний талант з Болгарії входить в трійку кращих виконавців, які беруть участь в Євробаченні 2017.

Крістіан Костов народився і виріс в Москві, хоча має болгарське коріння по батьківській лінії, а мати хлопця родом з Казахстану. Інтерес до музики Крістіан почав проявляти з раннього дитинства. Батьки всіляко сприяли творчому розвитку сина і віддали його в відомий в Росії дитячий ансамбль "Непосиди". Участь в цій групі дозволила Крістіану побувати на гастролях в різних містах Росії і за кордоном, а також заспівати на сцені Кремлівського палацу разом з Юлією Началовою (в минулому учасницею "Непосид").

Відео: Дебютний кліп Крістіана Костова (YouTube / Kris Kostov)

Молодому виконавцеві навіть вдалося заспівати на сцені Євробачення, яке проходило в Москві в 2009 році. Дев'ятирічний Крістіан виступив на церемонії відкриття пісенного конкурсу.

У творчій кар'єрі Костова були і такі відомі конкурси, як дитяча "Нова хвиля" в Юрмалі (7 місце), Sound Kids (Гран-прі), проект "Школа музики" (3 місце). Співпраця з продюсерського центром Jazz Parking дала хлопцеві можливість придбати досвід "живих" виступів в такому ранньому віці.

З 13-років Крістіан почав пробувати свої сили в талант-шоу на телебаченні. Успішною стала його участь в російському проекті "Голос.Діти". Хлопець успішно пройшов кастинг і потрапив в команду Діми Білана. Від суперфіналу його відділяв лише один крок. На фінальному етапі Крістіан заспівав пісню Рождена Анусі "Знаєш", однак глядачі віддали перевагу іншому представнику команди зіркового тренера, і Костов вибув з проекту.

Відео: Виступ Крістіана Костова в фіналі "Голос.Діти" (YouTube / The Voice Kids Russia)

У 2015 році Крістіан взяв участь у болгарській версії шоу "Х-фактор", ставши наймолодшим учасником 4-го сезону. Його успішні виступи були удостоєні визнання журі та глядачів, що дозволило виконавцю пройти у фінал проекту і зайняти 2-е місце. Одним з найяскравіших номерів болгарського шоу став дует Крістіана Костова з Дариною Йотовою.

Відео: Виступ Крістіана Костова на Х-факторі (YouTube / The X Factor Bulgaria)

Сингл "Слухай дощ" і перший кліп виконавця на цю пісню вийшли в 2015 році. З 2016-го Костов розпочав співпрацю зі звукозаписним лейблом Virginia Records і випустив ще три сингли, які стали популярними в Болгарії.

Навесні 2017 року стало відомо, що Крістіан Костов представить Болгарію на Євробаченні 2017. Пісню для конкурсу "Beautiful Mess" написали композитори зі Швеції, Австрії та Болгарії.

Крістіан є наймолодшим учасником конкурсу, але має всі шанси виступити успішно. Букмекери прогнозують представнику Болгарії не тільки високе місце у другому півфіналі Євробачення, але також він входить в ТОП-3 лідерів фіналу.

Відео: Кліп Крістіана Костова на пісню "Beautiful Mess" для Євробачення 2017 (YouTube / Eurovision Song Contest)