ru ua

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасника Євробачення 2017 Сальвадора Собрала

Пісні, особисте життя, цікаві факти біографії: що ми знаємо про учасника Євробачення 2017 Сальвадора Собрала Фото: Виступ Сальвадора Собрала (eurovisionworld.com)

Учасник від Португалії на Євробаченні 2017 успішно виступив в першому півфіналі і був одним з головних претендентів на перемогу в конкурсі

Сальвадор Собрал підкорив слухачів ліричною баладою "Amar Pelos Dois" на рідній мові і став переможцем Євробачення 2017. Про біографію та  кар'єру португальського виконавця розповість Styler.

Досьє представника Португалії на Євробаченні 2017

Повне ім'я виконавця - Сальвадор Вілар Браамкамп Собрал. Він народився в столиці Португалії, Лісабоні, в 1989 році. Музикою Сальвадор захоплювався з дитинства, однак спочатку в якості професії хлопець вибрав психологію. Собрал навчався в Лісабонському інституті прикладної психології і навіть їздив по програмі обміну в США. Але замість занять він вважав за краще співати в барах пісні своїх кумирів, Рея Чарльза і Стіві Вандера.

Незабаром Сальвадор зрозумів, що музика в його житті відіграє набагато більшу роль, ніж псіохологія. Він покинув навчання і вступив з іспанську школу "Taller de Músics" на джазове відділення. У наступні роки починаючий співак спробував себе в різних жанрах і взяв участь в декількох музичних проектах. Під час перебування в Барселоні Сальвадор був одним з учасників групи "Noko Woi", яка грала в стилі інді-поп, і записав з нею студійний альбом.

Відео: Salvador Sobral на шоу "Ídolos" в 2009 році (YouTube / Dante BM)

Одним з найбільш значущих в творчій кар'єрі Собрала стало талант-шоу "Ídolos", в першому сезоні якого успішно виступила його сестра Луїза. Сальвадор посів сьоме місце в третьому сезоні і придбав першу популярність у португальської публіки.

Як сольний виконавець, в 2016 році Сальвадор Собрал випустив свій дебютний альбом "Excuse Me", який отримав високі оцінки музичних критиків і став популярним у слухачів.

Відео: Кліп Сальвадора Собрала на пісню "Excuse Me" (YouTube / SalvadorSobralVEVO)

Навесні 2017 року виконавець взяв участь в національному відборі Португалії на Євробачення - фестивалі Festival da Canção 2017. Співак виконав композицію "Amar Pelos Dois", автором якої є його сестра Луїза, і переміг у фіналі конкурсу. Таким чином, Сальвадор Собрал отримав можливість представити свою країну на сцені Євробачення 2017 у Києві.

В ході підготовки до конкурсу стало відомо, що у Сальвадора є серйозні проблеми зі здоров'ям. Він недавно переніс операцію, а також через вроджену ваду співакові небхідна пересадка серця. Тим не менш, хвороба не завадила учаснику від Португалії перемогти у фіналі Євробачення, зачарувавши глядачів ліричністю виконання і магнетизмом пісні рідною мовою.

Відео: Виступ Сальвадора Собрала в першому півфіналі Євробачення 2017 (YouTube / Eurovision Song Contest)