ua ru

Знаменита українська модель на інвалідному візку поділилася планами на майбутнє

Знаменита українська модель на інвалідному візку поділилася планами на майбутнє Фото: Саша Кутас з дитинства відчувала тиск з боку суспільства

Олександра Кутас дала інтерв'ю англійським журналістам, зізнавшись у постійному тиску

Паралізована 23-річна модель з Дніпра Олександра Кутас зізналася в нову мрію – вона хоче, щоб прикрасити обкладинку престижного модного журналу Vogue. Про це вона розповіла в інтерв'ю журналістам британського Daily Mail.

"Я хочу, щоб діти з інвалідністю на моєму прикладі переконались і знали, що можна досягти поставленої мети, якщо вистачає бажання і пристрасті для цього. Крім того, я довела, що мода може бути без винятків і обмежень для будь-якої людини", - розповіла Олександра.

Вона згадала, як у дитинстві страждала від дискримінації у суспільному житті, а в багатьох модельних агентствах їй відверто говорили про фізичні вади і наполягали на тому, що ринок не готовий до такого експерименту.

Тим не менш, перша професійна фотосесія Олександри відбулася, коли їй виповнилося 18 років.

Нагадаємо, на початку лютого Олександра Кутас стала першою українською моделлю з особливими потребами, яка взяла участь у тижні моди Mercedes-Benz Fashion Prize, влаштувавши неймовірні перфоманс.