ru ua

Знаменита українська співачка похвалилася нагородою від забороненого в Україні ресурсу

Знаменита українська співачка похвалилася нагородою від забороненого в Україні ресурсу Фото Світлана Лобода (instagram.com/lobodaofficial)

Нова нагорода - за лайки шанувальників

Знаменита українська співачка Світлана Лобода похвалилася черговою нагородою, яку отримала в Росії. Відео, в якому зірка демонструє нову нагороду, опубліковано на офіційній сторінці співачки в соціальній мережі Instagram.

Світлана Лобода, яку буквально переслідують скандали з-за її тісної співпраці з Росією, нагородили черговою премією. Співачку відзначили нагородою від забороненого в Україні ресурсу – "Яндекса", а точніше від сервісу "Яндекс.Музика".

"Люди, дякую всім і кожному за вашу любов і лайки нашій музиці. Завдяки вам ми йдемо далі і буде ще більше. @music.yandex, ваша статистика спонукає нашу команду на нові подвиги!", - написала Світлана Лобода на своїй сторінці в Instagram.

"Дорогі друзі, "Яндекс" оголосив, що я самий залайканный артист. Кажуть, що ваших лайків більше одного мільйона", - похвалилася співачка.

Відео: Світлана Лобода і нова нагорода (instagram.com/lobodaofficial)

А нещодавно, українська співачка похвалилася черговим успіхом в РФ. Скандальна українська співачка Світлана Лобода, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, похвалилася черговим успіхом в РФ.

Відповідну новину вона повідомила на своїй сторінці в соцмережі Instagram. Зірка поділилася скріншотом публікації зі сторінки "Російська Музика", в якій зазначено, що "H2LO" - кращий альбом за останні п'ять років, на думку передплатників. "Приємно! Дуже", - написала Лобода, супроводивши запис хештегом "російська музика".

H2Lo — третій студійний альбом української співачки LOBODA, прем'єра якого відбулася 24 березня 2017 року.

До речі, Лобода підкорила фотографією з дочкою.

Відома українська співачка Світлана Лобода, яка веде активну кар'єрну діяльність в Росії, поділилася спільним фото зі своєю 7-річною донькою Євою. Відповідний знімок зірка опублікувала на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

"My love", - написала 35-річна Лобода під знімком, супроводивши коментар емодзі-сердечком.