ua en ru

Золотий малюк: стало відомо, скільки грошей принесе у британську казну новонароджений принц

Золотий малюк: стало відомо, скільки грошей принесе у британську казну новонароджений принц Фото twitter.com/KensingtonRoyal

Експерти провели цікаві підрахунки

У понеділок, 23 квітня дружина принца Вільяма Кейт Міддлтон народила третю дитину. Вага новонародженого малюка склав 3,83 кг. Кейт і принц Вільям поки не повідомляли, як назвуть свого молодшого сина. Експерти вже підрахували, яку прибуток може принести британській економіці народження малюка. Про це передає ВВС з посиланням на Daily Telegraph.

Повідомляється, що в перший рік життя новонароджений малюк герцога і герцогині Кембриджських може принести британській економіці 50 млн фунтів або майже 70 млн доларів.

Повідомляється, що значну частину цих грошей принесе скарбниці продаж сувенірів із зображенням дітей, брендованих снеків і напоїв, а також автомобільних колисок.

"Особливо пощастить виробникам одягу та дитячих товарів, вибирати батьки маленького принца. Ці бренди отримають безпрецедентне висвітлення у світових ЗМІ і негайний зростання продажів", - відзначає газета.

Саме це сталося після народження старших дітей королівської пари - принца Джорджа і принцеси Шарлотти.

Наприклад, представники бренду дитячих ковдр, в яких спадкоємця британського трону вперше представили публіці на сходах лікарні Святої Марії в 2013 році, заявили, що кількість замовлень дні після народження зросла в сім разів.

"Вважається, що принц Джордж і принцеса Шарлотта приносять британській економіці відповідно 75 мільйонів і 100 мільйонів фунтів щорічно, адже вони мимоволі рекламують бренди кожен раз, як відвідують сімейне збори або весілля або позують для офіційних портретів", - зазначає видання.

Крім того, перед народженням спадкоємців престолу в країну приїжджають мільйони туристів, які хочуть побачити традиційні 62 збройові залпи з гармат фортеці Тауер і 41 гарматний салют з парку поруч з Букінгемським палацом. Дане дійство відбувається тільки після появи дитини в монаршій родині. Стало відомо, що вартість номера з видом на це видовище може досягати чотирьох тисяч фунтів стерлінгів за одну ніч.

Раніше повідомлялося, що Кейт Міддлтон і принц Вільям показали світові новонародженого сина (фото).

У принца Вільяма і Кейт Міддлтон народився син