ru ua

"Звали Путіна на допомогу": Приходько "пройшлася" по українським фанатам Ані Лорак

"Звали Путіна на допомогу": Приходько "пройшлася" по українським фанатам Ані Лорак Колаж РБК-Україна

Співачка пояснила, чому люди аплодували скандальній зірці у палаці "Україна"

Українська співачка, волонтер і громадський діяч Анастасія Приходько, яка в 2009 році представила Росію на Євробаченні з українською піснею, пояснила, чому люди аплодували Ані Лорак, коли та восени виступила в палаці "Україна". Своєю думкою зірка поділилася в інтерв'ю Gazeta.ua.

"Мені іноді здається, що там, у палаці "Україна" серед глядачів були і ті, хто кликав Путіна на допомогу. Свідомий громадянин цієї держави не буде стоячи аплодувати людині, який першим наплював на власну державу. Артисти показують приклад. Люди дивляться і йдуть за ними. А ця артистка показує, що можна змінювати батьківщині в найскладніші часи", - підкреслила співачка.

Вона також розповіла, чи варто заборонити українським артистам, які виступають в Росії, в'їзд в нашу країну.

"Думаю, їх треба позбавити ліцензії на виступи. Вони можуть повертатися сюди, але без права виступу на території України", - сказала співачка.

"Мистецтво все-таки не може бути поза політикою, як не крути. Ми спираємося на вчинки більше, ніж на мистецтво. Ми спочатку дивимося, яка людина, а потім цікавимося його творчістю. Тому я вважаю, що мистецтво і політика поряд ходять", - додала Приходько.

Нагадаємо, українська співачка Ані Лорак веде активну кар'єрну діяльність в Росії, регулярно виступає і отримує нагороди в країні-агресора.

До речі, Приходько розповіла про своє життя в Росії.