ua en ru

Зірка серіалу "Вороніни" потрапила в базу "Миротворця"

Зірка серіалу "Вороніни" потрапила в базу "Миротворця" Фото: Зірки серіалу "Вороніни" (vk.com/volkovaofficial)

Зірка приєдналася до багатьох інших російських акторів

Популярна російська актриса театру, кіно і телебачення, найбільш відома по ролі Віри в телесеріалі "Вороніни", потрапила в базу злочинців українського сайту "Миротворець" за незаконне перетинання державного кордону України. Про це повідомляє запис на сайті в розділі "Чистилище".

"Свідоме порушення державного кордону України з метою проникнення в окупований Росією Крим. Участь у пропагандистських заходах Росії (країна-агресор). Учасник кінофестивалю "Євразійський міст" 15-19.09.2017 р. Ялта", - йдеться в обвинуваченні.

Зірка серіалу "Вороніни" потрапила в базу "Миротворця"Скріншот сайту (myrotvorets.center)

Сайт лояльного до окупантів кінофестивалю "Євразійський міст" повідомляє, що Волкова була ведучою першої частини церемонії закриття цього заходу.

Катерина Волкова закінчила ВТУ ім. Щепкіна з червоним дипломом і була прийнята в групу Державного театру кіноактора.

У 2005 році була вперше взято на невелику роль, активно зніматися у відомих серіалах: "Любов як любов", "Хто в домі господар?", "Монтекрісто".

У 2009 році Катерину запрошують на одну з головних ролей в адаптації американського ситкому — серіалі "щасливі разом", який приніс їй популярність. Разом з колегами по театру Катерина Волкова виконала постановку вистави "Собака на сіні", де виступила в якості продюсера.

Одружена танцюристом Андрієм Карповим, з яким зустрічалася за рік до весілля. У подружжя є дочка Єлизавета.

Нагадаємо, що відомий російський пропагандист і ведучий програми "Час покаже" на російському "Першому каналі" Артем Шейнін був занесений в "чистилище" українського сайту "Миротворець". В "Миротворці" відзначили, що Шейнін психічно неврівноважений і є людиною з девіантною поведінкою. Шейнін є одним з найбільш агресивних і ангажованих провідних на російському телебаченні. Він неодноразово під час ефірів ображав і, навіть, бив учасників своєї передачі.

Олександр Городницький, російський і радянський професор, доктор геолого-мінералогічних наук, поет і бард, потрапив в базу українського сайту "Миротворець" за незаконне перетинання державного кордону України.