ua en ru

"Зірки покидали зал з перекошеними обличчями": російський критик оцінив нове шоу Ані Лорак

"Зірки покидали зал з перекошеними обличчями": російський критик оцінив нове шоу Ані Лорак Фото: Ані Лорак (instagram.com-anilorak)

Він вважає, що Ані Лорак цілком можуть заздрити зірки світового масштабу

Російський журналіст і музичний критик Артур Гаспарян прокоментував недавній виступ опальної української співачки Ані Лорак в Мінську, де відбувся показ її шоу "Діва". Про це передає mk.ru.

Експерт визнав високий рівень організації заходи.

За його словами, з точки зору сценографії, технології та видовищності вміст всіх 25 трейлерів було виставлено напоказ з таким розмахом, що "ридала б будь-яка Сорочинський ярмарок".

"Чого тільки там не було! Бенкет для очей. Давньоєгипетські піраміди, що рухаються сфінкси, римські палаци, обертові кола, переміщаються у всіх вимірах платформи, літаючі люстри, нічний неоновий місто, вигадливі екрани і плазми з потужною графікою, неймовірний якоюсь неземною хореографії Freedom Ballet (той самий), галюциногенні трюки в стилі фокусника Коперфілда з зникненням артистки в пилу блискучих конфетті", - пише музичний критик

"Зірки покидали зал з перекошеними обличчями": російський критик оцінив нове шоу Ані ЛоракФото: Ані Лорак (instagram.com-anilorak)

Гаспарян зазначив, що образи і наряди, створені практично під кожен номер, крім естетичної принадності вміло підкреслювали красу натренированного і доглянутого тіла самої Ані Лорак.

"Кульмінацією секс-провокацій став номер у ванній, змусив тисячі очей вивалюватися з орбіт у спробі розглянути ступінь оголеності співачки", - пише експерт.

Він вважає, що такого рівня шоу цілком можуть заздрити зірки світового масштабу.

"Не те що нашим зіркам — щикатись могло і Брітні Спірс, і Кайлі Міноуг, і Леді Газі, і Ріанні, і Бийонсе, і навіть Мадонні. Хіба тільки пампушка Адель тихо ухмилялась в сторонці, оскільки, щоб бути дівою, їй достатньо просто відкрити рот і таємниче простягнути: "Hello!", - запевнив Артур.

За його словами, зірки-колеги, які відвідали шоу, покидали зал "з перекошеними обличчями", розуміючи, що таку планку взяти їм буде і накладно, та не так легко.

"А як не взяти? Принцип "не гірше, ніж в інших" у місцевому поп-колгоспі ніхто не відміняв. Київський режисер та продюсер Олег Боднарчук, поставив багато чого і кому, включаючи "Різдвяні зустрічі" Алли Пугачової, мобілізував, здається, весь свій багаторічний досвід. Половина сценографії — готові номери для "Євробачення". Вези і перемагай! І не пошкодував — звалив все в одну купу", - говорить Гаспарян.

Нагадаємо, що Ані Лорак розповіла, що думає її чоловік про відвертих костюмах.