ua ru

Нові правила паркування: як "евробляхери" можуть уникнути покарання

Нові правила паркування: як "евробляхери" можуть уникнути покарання Колаж РБК-Україна

Експерт пояснив, як буде працювати новий закон щодо авто з іноземною реєстрацією

Відео: YouTube/Телеканал "Прямий"

В Україні набув чинності закон про парковки, який Верховна Рада ухвалила 21 грудня 2017 року. Однак не всі автовласники будуть платити штрафи. Про це заявив експерт по транспортним стратегіям Олександр Кава в ефірі ток-шоу "Ситуація" на телеканалі "Прямий".

Він вважає, що власники автомобілів з іноземною реєстрацією зможуть уникнути штрафів за паркування через невизначений статус таких авто. В гіршому випадку – власник може позбутися автомобіля, так як його конфіскують.

"Евакуювати ці автомобілі можна, але будуть складнощі із залученням власників цих авто до відповідальності. Кинутий автомобіль буде проданий, або утилізований. Якщо власник автомобіля на "евробляхах" відмовлятися платити штраф, то на авто буде нараховуватися штраф за кожен день, який він перебуватиме на штрафмайданчику", - пояснив експерт.

Олександр Кава також зазначив, що власники автомобілів на "евробляхах" можуть просто відмовлятися від своїх транспортних засобів, які опиняться на штрафмайданчиках, так як у них невисока ціна. Власнику дешевше буде купити ще один автомобіль, ніж сплатити велий штраф за перебування на штрафмайданчику.

До речі, раніше ми розповідали про те, що у Києві почали діяти нові правила паркування.

Цей закон передбачає створення законодавчого механізму невідворотності відповідальності за порушення правил зупинки, стоянки та паркування транспортних засобів шляхом введення відеофіксації правопорушень.

А також ми писали про те, що експерт назвав 5 найбільш популярних видів обману автолюбителів на СТО.

Відео: РБК-Україна