ua en ru

В Одесі власницю автомобіля на єврономерах оштрафували на шокуючу суму

В Одесі власницю автомобіля на єврономерах оштрафували на шокуючу суму Фото: Cadillac Escalade (avtobazar.ua)

Власниця дорогого автомобіля отримала багатомільйонний штраф

В Одесі побито новий рекорд по штрафах за порушення режиму тимчасового ввезення автомобілів. Про це пише Motor Media Review.

Приморський суд Одеси оштрафував громадянку Никандрову, власницю Cadillac Escalade 2007 року на найбільшу суму за всю історію подібних штрафів – 3 мільйони гривень. Мешканка Одеси порушила режим тимчасового ввезення свого автомобіля.

Її транспортний засіб знаходиться на литовських номерах.

Адвокат Никандрової, Назар Ужвій розповів деякі подробиці справи і повідомив, що буде подано апеляцію на таке рішення суду. Виходячи з розміру штрафу можна припустити, що сума, яку встановив суд – це 300% від суми митних платежів.

За законом, такі суми нараховуються тільки в тому випадку, якщо транспортний засіб використовується не за призначенням. Наприклад, коли автомобіль оформлений на фірму, яка знаходиться в Литві, а експлуатується така машина в іншому місці і приватною особою.

До цього моменту, самим великим штрафом за експлуатацію автомобіля на єврономерах не за призначенням, був штраф, який наклав Київський апеляційний адміністративний суд на власника Mercedes-Benz E320 на литовських номерах в 2016 році. Автомобіль належав мешканцю міста Черкаси та сума штрафу склала майже 1 700 000 гривень. Власник автомобіля зміг оскаржити таке рішення в суді першої інстанції, але апеляційний суд став на бік Державної Фіскальної Служби.

Відео: Подробиці справи про штраф в 3 мільйони гривень ( YouTube/Назар Ужвій)

Крім того, аналогічне рішення Київський апеляційний адміністративний суд виніс і відносно власника Audi A4 на польських номерах. Штраф у цьому випадку виявився 443 000 гривень. Аналогічні суми і штрафи були і в інших містах України.

Нагадаємо, патрульні затримали начальника відділу поліції, який курирує ДТП з Зайцевої.