ua ru

Реакція буде неминучою: українських водіїв готують до нових неприємностей

Реакція буде неминучою: українських водіїв готують до нових неприємностей Ілюстративне фото (РБК-Україна)

Бензин і дизельне паливо можуть істотно подорожчати вже в цьому році

Ціна на бензин в Україні до кінця року зросте не менш ніж на 60 копійок за літр. Про це пише автомобільний портал MMR з посиланням на аналітика Дмитра Хорошуна.

Підвищення вартості палива, за словами експерта, очікується за умови, що ситуація з вартістю нафти в світі і долара в Україні буде залишатися без змін.

"Якщо нафта Brent закріпиться на рівні 78 доларів за барель, що вище приблизно на 2%, ніж у травні-червні 2018 року, а долар залишиться на рівні 28,2, то бензин і дизельне паливо можуть подорожчати ще на 60 копійок за літр - з 31,4 до 32 гривень за літр для А-95 і до 29,7 гривень для ДП", - зазначив Хорошун.

При цьому аналітик підкреслив, що ймовірність зростання цін на нафту досить невисока. Але якщо в Україні курс гривні до долара зміниться, то реакція цін на паливо буде неминучою.

Додамо, що ціни на нафту Brent 25 вересня знаходяться в позитивній зоні після досягнення чотирирічних максимумів в ході попередньої торгової сесії.

Раніше Styler писав про те, що до кінця 2018 року в Києві очікується чергове підвищення вартості проїзду в міських маршрутних таксі. Ціна може зрости на кілька гривень.

Відео: РБК-Україна