Формула-1: Гран-прі Австралії порадувала великою кількістю цікавих моментів

Формула-1: Гран-прі Австралії порадувала великою кількістю цікавих моментів Фото: Гран-прі Австралії 2016 було дуже видовищним (drom.ru)

Страшна аварія Фернандо Алонсо і Естебана Гутьєрреса, прорив Ferrari і перший заїзд нової американської команди Haas F1 - неділю в Мельбурні було "гарячим"

20 березня на автодромі Альберт-Парку в Мельбурні відбувся перший етап чемпіонату світу Формули-1. Перемогу в Гран-прі Австралії 2016 року здобув Ніко Росберг на Mercedes. Другим став його напарник по команді Льюїс Хемілтон, а замикаючим у трійці лідерів опинився Себастьян Феттель на Ferrari.

Після 17 кола сталася дуже серйозна аварія дворазового чемпіона світу Фернандо Алонсо, який керував болідом McLaren, і пілотом команди Формули-1 - Эстебаном Гутьерресом з Haas. Алонсо на високій швидкості зачепив заднє колесо боліда Гутьєрреса, втратив контроль над машиною і вилетів в стіну. Кажуть, Алонсо народився навіть не в сорочці, а в гоночному комбінезоні, тому що після такої аварії зміг самостійно вибратися з розбитого автомобіля.

Новачок чемпіонату - американська команда Haas F1, незважаючи на аварію одного з болідів, змогла завоювати досить високу позицію в турнироной таблиці - Ромен Грожан приїхав до фінішу шостим. Таким чином Haas F1 стала єдиною командою з п'яти новачків, що з'явилися у Формулі-1 за останні роки, якій вдалося заробити очки в першій гонці. Після фінішу Грожан сказав: "Відчуття такі, ніби я опинився на верхній сходинці подіуму!".

Затримкою болідів Mercedes на старті гонки вміло скористалися обидва пілоти Ferrari, як і багато інші гонщики. Себастьян Феттель зумів утримати вигідну позицію протягом всієї гонки і фінішував третім. А ось Кімі Райкконену не вдалося втриматися в лідерах - він вибув з гонки після спалаху боліда.

Пропонуємо ознайомитися з невеликою фото-галереєю австралійського етапу.

Наступний етап Формули-1 відбудеться 2-3 квітня в Бахрейні.

Шанувальникам швидкості присвячений огляд топ-5 швидкісних літніх шин сезону 2016: пора перевзуватися.