ru ua

"Брати. Остання сповідь" виходить на великий екран

"Брати. Остання сповідь" виходить на великий екран Фото: Наталка Половинка отримала приз за кращу жіночу роль на Московському кінофестивалі

Дія роману шведського перенесено в українські Карпати

24 вересня в український прокат виходить карпатська драма "Брати. Остання сповідь" від продюсерів фільму "Поводир". "Братів" будуть демонструвати на великих екранах у 15 містах нашої країни.

Це історія любові і ненависті двох братів, які доживають свій вік в гірському селі. Сценарій фільму написаний за романом "Бджолиний мед" шведського автора Торґні Ліндґрена - члена комітету, який присуджує Нобелівську премію з літератури. Автор сценарію і режисер картини Вікторія Трофименко перенесла місце дії в українські Карпати.

"Брати" стали першим українським фільмом, який відібрали відразу на три кінофестивалю класу "А": в Індії, Шанхаї та Москві. На останньому фільм отримав приз кінокритиків і приз за кращу жіночу роль, яку виконала Наталка Половинка. Це була її перша роль в кіно, до того Наталка, випускниця Львівської консерваторії та Центру Гротовського (Італія) була відома насамперед як співачка з унікальною манерою роботи з голосом, засновниця центрів "Майстерня пісні" та "Слово і голос".

До 1 жовтня фільм змагатиметься за право потрапити в оскарівську номінацію "Кращий фільм іноземною мовою" від України. Його конкуренти - "Поводир" і "Незламна".

16-21 вересня в Києві, Харкові, Дніпропетровську, Одесі, Львові, Івано-Франківську та Тернополі відбудеться серія допрем'єрних показів за участю знімальної групи фільму.