ru ua

Гогольфест проводить щоденні екскурсії по пам'яткам архітектури ВДНГ

Гогольфест проводить щоденні екскурсії по пам'яткам архітектури ВДНГ Фото: Дивним комбінаціям Вавилону, Єгипту, Греції та Риму в єдиному комуністично-утопичном ансамблі ВДНГ як не можна краще відповідає еклектичний фестиваль

Фестиваль Влада Троїцького пишається своїм фоном "заповідника радянської утопії"

Продовжуємо знайомити вас з заходами Гогольфесту, який цього року проводиться на тлі "заповідника радянської утопії ВДНГ".

З приємних дрібниць: щодня проводяться екскурсії по Виставці досягнень народного господарства. Адже кожне з утопічно грандіозних споруд комплексу ВДНГ визнано пам'яткою архітектури радянського періоду історії України!

Зачаровані дивовижними комбінаціями Вавилону, Єгипту, Греції та Риму в одному комуністичному флаконі, професійні екскурсоводи всього за 20 грн (в доповнення до базового 50-гривневим квитком на фестиваль) гарантовано зачарують кожного. Чекайте їх на инфоточке (біля головних воріт на виставку) по буднях о 18:00, а у вихідні в 14:00.

Гогольфест проводить щоденні екскурсії по пам'яткам архітектури ВДНГ

Фото: Простори ВДНГ незмінно привертають до себе гостей

В процесі екскурсії увагу учасників буде загострюватись на таких темах, як утопія свідомості та міста-сади, міста-ліси, міста-парки соціалізму, ресторанний бізнес Києва (у зв'язку з розташованим на території ресторану "Прага"), міф електрифікації всієї країни, маячні ідеї Хрущова в сільському господарстві, "народжений" в Києві перший комп'ютер Східної Європи, "розстріляний сад" родини Симиренків і багато, багато інших.

Так що це навіть до щастя, що організатори фестивалю не змогли задовольнити фінансові апетити кіностудії ім. Довженка і їх не пустили проводити на кіношної території весь фестиваль цілком (кіностудія "прихистила" тільки деякі кінопокази). Зате тепер ми зможемо дізнатися і відрефлексувати все про своєї улюбленої території для велопрогулянок!

Нагадаємо, 17 вересня Гогольфест на 11 днів окупував ВДНГ.