ru ua

На Гогольфесті покажуть виставу про лисого леві з сурдоперекладом

На Гогольфесті покажуть виставу про лисого леві з сурдоперекладом Фото: Ніж-то махровий ірландець Мілліган схожий на Гоголя, ви не знаходите?

А один із засновників НЛП розповість про те, як уберегти дітей від нехороших залежностей

Як ми вже говорили, на Гогольфесті проходять не тільки химерні заходи для обраних і забави для натовпу пожирачів піару, але й дуже милі події для тих, кому це дійсно дуже потрібно.

Такий, наприклад, вистава театру ляльок для дітей і дорослих "Лисий лев". На Гогольфесті він йде з сурдоперекладом, враховуючи потреби та слабочуючих представників аудиторії.

22 вересня подивитися виставу за казкою Спайка Миллигана можна в еко-простір "Берізки" (початок о 20:00). Сумно-весела історія лисого лева містера Гронга наскрізь просякнута іронією над деякими недоліками, слабкостями і страхами людини.

"Втративши гриву, - розповідає режисер вистави Олена Авдєєва, - містер Гронг втратив сенс життя - і тоді його осяяла божественна думка, що залишатися таким, яким він є, не так вже й погано. А головне, що в житті є речі й важливіші. Любов, наприклад".

До речі, якщо вас живо цікавить профілактика алко - і наркозалежності у дитини (а якого батька вона може в наш час не хвилювати?), то радимо відвідати цей захід:

На Гогольфесті покажуть виставу про лисого леві з сурдоперекладом