ru ua

Соловій Христина випустила дебютний альбом

Соловій Христина випустила дебютний альбом Фото: Співачка засвітилася в проекті "Голос країни"

Записати платівку співачці допомогли Святослав Вакарчук і Мілош Єліч

Українська співачка Соловій Христина представила сьогодні, 22 вересня, свій перший альбом "Жива Вода" (рос. "Жива Вода"). У склад платівки увійшло 12 композицій, дві з яких написала сама Христина, інші десять - українські народні пісні в авторській адаптації Святослава Вакарчука.

У прес-службі співачки відзначають, що записати альбом народних пісень було давньою мрією Христини. За первісним задумом дебютна платівка молодої співачки повинна була складатися виключно з них.

"Кожна з народних пісень, які увійшли в цей альбом, в певний період була для мене емоційним сплеском. Більшість з них я співала в народному ансамблі "Лемковина", але довго виношувала мрію дати цим пісням нове дихання, щоб їх знали і співали молоді люди", - каже співачка.

Зазначимо, що до першого диску Соловій доклали руку кращі музиканти України. Саунд-продюсерами альбому стали лідер "Океану Ельзи" Святослав Вакарчук і клавішник легендарної української групи Мілош Єліч.

Концертна презентація дебютної платівки Христини Соловій відбудеться на музичній сцені фестивалю ГОГОЛЬFEST.

Кліп на пісню "Тримай" з альбому "Жива Вода":

Соловій Христина народилася на Львівщині. У 2013 році вона дійшла до півфіналу конкурсу "Голос країни", де його тренером був лідер групи "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук.

Фото: facebook.com/khrystyna.soloviy

До речі, Святослав Вакарчук через Твіттер з Єля дав обіцянку маріупольцям.

Раніше група Kozak System показала нове відео "Коли Вона".