ru ua

"Гра престолів" отримала "Еммі" у 12 номінаціях і побила рекорд премії

"Гра престолів" отримала "Еммі" у 12 номінаціях і побила рекорд премії Фото: Команді "Ігри престолів" є чим пишатися

Зокрема, телеепопею визнали кращим драматичним серіалом року

В суботу, 20 вересня, Американська телевізійна академія в Лос-Анджелесі роздавала премії "Еммі". Самий вагомий урожай 3-кілограмових статуеток у вигляді крилатої музи зібрав обожнюваний глядачами всього світу фентезі-серіал "Гра престолів" ("Game of Thrones").

"Гра престолів" отримала "Еммі" у 12 номінаціях і побила рекорд премії

Фото: Постер серіалу "Гра престолів"

Гідними конкурентами саги Джорджа Мартіна в основній номінації стали такі праці, як "Краще телефонуйте Солу" (передісторія "У всі тяжкі"), "Помаранчевий - хіт сезону", "Абатство Даунтон", "Батьківщина" і "Божевільні".

У загальній складності "Грі престолів" дісталися статуетки "Еммі" у 12 номінаціях з 24, що стало абсолютним рекордом в історії церемонії.

"Гра престолів" отримала "Еммі" у 12 номінаціях і побила рекорд премії

Фото: Пітер Дінклейдж, здається, почав відзначати ще на зйомках

У числі інших сага отримала нагороди за кращу режисуру, кращий сценарій і кращого актора другого плану.

Нагадаємо, премія "Еммі" - це телевізійний аналог "Оскара". Статуетка представляє з себе зображення крилатої музи, яка тримає в руках атом - символ науково-технічних досягнень телебачення.

"Гра престолів"- американський драматичний фентезі-серіал, створений за мотивами циклу романів "Пісня Льоду та полум'я" письменника Джорджа Мартіна. Серіал знімається для кабельного телеканалу HBO під керівництвом Девіда Бениоффа і Деніела Вайса. Зйомки телесеріалу ведуться в кількох країнах, включаючи Великобританію (Північна Ірландія), Мальту, Хорватії, Ісландії та Марокко. Прем'єра першого сезону в США відбулася на каналі HBO 17 квітня 2011 року.

До речі, британська актриса Емілія Кларк, відома по ролі Дейенеріс Таргаріен в телесеріалі "Гра престолів", заявила, що їй не по душі відверті сцени.