ua en ru

Як цікаво провести три вихідних у Києві?

Як цікаво провести три вихідних у Києві? Ковзанка на "Зимовій країни на ВДНГ" (фото: прес-служба)

Підбірка найкращих локацій "Зимової країни на ВДНГ"

23-25 грудня – три офіційних вихідних. Один з них точно варто провести в "Зимовій країні на ВДНГ" – величезному парку новорічних розваг. Тут можна покататися на величезній ковзанці під відкритим небом (1600 кв. м.) і вдень, і на нічний вечірці Zima v Leto, спуститися з тюбінгових гірок, загадати бажання на коліні у Діда Мороза, подивитися чудове 3D-шоу "Вартові Мрій" або подружитися зі справжнім трансформером – Bumblebee.

І, що важливо – розваги собі по смаку тут можуть знайти абсолютно все: молоді батьки з маленькими дітками, школярі, студенти, бабусі і дідусі. Обмежень немає.

Шоу "Вартові Мрій"

Мабуть, найбільш зворушлива казка з усіх, які грають на сценах в Києві. І при цьому – вона мега-сучасна. 3D-технології, акробатичні трюки, закручений сюжет, а музика! Весь цей комплекс, не залишить байдужим ні дорослого, ні дитини.

Як цікаво провести три вихідних у Києві?

"Вартові Мрій" говорять про доброту, співчуття, любов і віру в чудеса. Історія про маленького сироту Макса, якому належить допомогти Зберігачу Різдва доставити чарівну зірку для свята і не дати підступного і злісному Дракону заволодіти різдвяним символом.

Як цікаво провести три вихідних у Києві?

Резиденція Діда Мороза

Ох, це і правда місце, де творяться чудеса. І що цікаво, слова "творяться" навіть синонім не підбереш! Ельфи всі при ділі – Чистюля драїть речі відвідувачів, Знайка – проводить уроки грамотності, Веселун – постійно грається з дітками, ну а Соню – неможливо розбудити! Кожну дитину тут займуть і розважать.

Як цікаво провести три вихідних у Києві?

Звичайно ж, малюки можуть загадати бажання Діду Морозу за що отримають від нього солодкий подарунок!

Zima v Leto

В арт-просторі LETO запускають серію вечірок на ковзанці — Zima v Leto. Це саме та локація, де ідеально поєднується краще від зими і літа. У другому павільйоні ВДНГ будуть грати київські діджеї, працювати бар, де можна покурити кальян, випити смачний коктейль, а також подивитися атмосферне новорічне кіно. Звідти можна швиденько перебігти на каток, і поринути у справжню казкову зиму.

Як цікаво провести три вихідних у Києві?

22 і 23 грудня з 21:00 до 4:00

Вартість: 150 грн (безлімітне катання)

Країна Роботів II

Це країна, яка захоплює, адже тут живуть справжні роботи. Наприклад, трансформер Bumblebee – він величезний, ходить по залу, говорить з дітками і з задоволенням фотографується з ними! Також тут можна подивитися шоу танцюючих роботів Alfa, потрапити в віртуальну реальність, зійтися в сутичці на лазерних мечах і пролетіти над Києвом на авіасимуляторі.

Як цікаво провести три вихідних у Києві?

TELEPORT360

У сферичному кінотеатрі, який розміщується у павільйоні №10, у суботу пройде лекція про зірок. Тут розкажуть хто такий Оріон, які зірки і сузір'я бачили давні єгиптяни і наскільки Альдебаран більше Сонця. І покажуть все це, як планетарії.

Розіграш квартири

До речі, зберігайте ваші чеки при купівлі квитків! Це ваш реальний шанс виграти квартиру в Києві. Заповнюйте спеціальну форму на сайті vdng.ua, введіть унікальний код з чека і станьте учасником акції від РК "Метрополіс".