ua en ru

Композитор Хмара і співачка Огневич виступлять на одній сцені

Композитор Хмара і співачка Огневич виступлять на одній сцені Фото: Євген Хмара (РБК-Україна)

Огневич складе компанію піаністу-віртуозу під час київського шоу "Колесо життя"

Під час шоу "Колесо життя" відомого українського композитора, піаніста-віртуоза Євгена Хмари компанію маестро складе популярна співачка Злата Огневич.

2 березня Огневич вийде на сцену столичного Жовтневого палацу. Хвилюючий, чуттєвий вокал спеціально запрошеної гості гармонійно зіллється з музикою Хмари, який до того ж, обіцяє порадувати несподіваними експериментами в музичних творах.

Крім того, організатори шоу обіцяють здивувати глядачів присутністю на концерті ще кількох українських зірок.

Композитор Хмара і співачка Огневич виступлять на одній сцені

Фото: Афіша шоу "Колесо життя"

Відзначимо, що нова історія піаніста-віртуоза є музичної філософською притчею про добро і зло, любов і ненависть, світлому і темному... Євген Хмара за допомогою музики пізнає світ, подорожуючи, здійснюючи відкриття, переживаючи кожну подію, трансформуючи пережиті почуття в наступні твори. Це історія дорослішання, яка буде цікава всім поколінням.

Нагадаємо, що зовсім скоро музикант вирушить у всеукраїнський тур, в рамках якого відвідає Львів (27 лютого), Хмельницький (28 лютого), Харків (4 березня), Дніпро (5 березня), Запоріжжі (6 березня) і Одесу (7 березня).

Квитки на шоу "Колесо життя" можна купити за посиланням.

До речі, Хмара поділився планами на 2017 рік і розповів Styler про свій новий альбом "White Piano". У новому році Хмара планує відвідати ще більше країн і гідно представити в них Україну.