ua en ru

Новорічні ігри для дітей: ідеї для сімейного торжества

Новорічні ігри для дітей: ідеї для сімейного торжества Фото: Новорічні розваги (pixabay.com/giampaolo555)

Щоб діти під час новорічних застіль не нудьгували, краще заздалегідь продумати кілька варіантів ігор і конкурсів з призами та подарунками

Плануючи проводити дитяче свято в дитсадку чи школі, а то і просто запросивши для зустрічі Нового року кілька сімей з маленькими непосидами, потрібно приготувати новорічні ігри для дітей. Тоді свято дійсно вийде незабутнім і веселим, а малеча не буде нудьгувати і чекати, коли ж воно закінчиться, щоб піти додому і зануритися в улюблені комп'ютерні ігри.

Styler пропонує добірку розваг для будь-якого віку - від старшої групи садочка до випускних класів школи. А якщо у виконанні завдань візьмуть участь і батьки - таке свято діти запам'ятають надовго!

Ідеї ​​для новорічних ігор і конкурсів для дітей

Почнемо з конкурсів та ігор, які не вимагають ніякої підготовки, провести їх можна в будь-якому колективі, де є бажаючі розважитися.

Діти обожнюють конкурси та ігриФото: Діти обожнюють конкурси та ігри (pixabay.com/marusya21111999)

"Сніжки"

Захоплююча і дуже весела новорічна гра для діток - збирання "сніжок". Для цієї розваги необхідно попередньо надути багато білих кульок, які і будуть "сніжками" і розкидати їх по кімнаті. Конкурс починається з того, що діти розбиваються на дві команди. Кожна група вибирає по одній людині, яка повинна буде "одягнути" на себе мішок для збору сніжок. Його можна зробити з великого пакета, прорізавши знизу два отвори для ніг. Після оголошення старту гри, команди повинні якомога швидше наповнити мішок "сніжками". Виграє той, у кого сніжок виявилося більше.

"Уважний співак"

Всі разом діти починають співати відому пісню, наприклад, "В лесу родилась елочка". За хлопком ведучого вони продовжують співати пісню про себе, а за наступним хлопком - знову продовжують голосно. Завдання - співати разом, правильно вступаючи. Хто "не потрапив", вибуває з гри.

Якщо у вас є можливість підготувати заздалегідь деякий реквізит, дитячі новорічні ігри можна зробити ще більш цікавими.

Новорічні ігри зарядять відмінним настроєм Фото: Новорічні ігри зарядять відмінним настроєм (pixabay.com/Couleur)

"Прикрась ялинку"

Це естафетний конкурс, під час якого потрібно якомога швидше і якісніше нарядити невеликі штучні ялинки небиткими іграшками. Вони повинні бути приготовлені заздалегідь в ящику і стояти на деякій відстані від самої ялинки.

"Ковпачок"

Звичні вірші для Діда Мороза в дитсадку або початковій школі можна розповісти цікавим способом. Для цього всі діти стають в коло і під музику передають ковпак, надягаючи собі на голову. Періодично музика вимикається, і той, на чиїй голові виявився ковпак, повинен розповісти вірш. Зі старшими дітьми можна пограти аналогічно, але на вибування або виконання бажання Діда Мороза або казкового персонажа.

На дитяче свято потрібно не тільки підготувати номер, але також і зшити костюмФото: На дитяче свято потрібно не тільки підготувати номер, але також і зшити костюм (pixabay.com/StockSnap)

"Новорічний боулінг"

Сучасні діти із задоволенням грають в боулінг. Приготувавши заздалегідь кеглі або звичайні пластикові пляшки з водою, можна попросити малечу збити їх гумовими (малюків) або баскетбольними (старшокласників) м'ячами.

"Фотопроби"

Цей конкурс залишиться в пам'яті надовго завдяки отриманим фотознімками. Запропонуйте учасникам увійти в роль і зробити вигляд: найдобрішого Діда Мороза,жадібного Діда Мороза, сонну Снігуроньку, замерзлу Снігуроньку, найсильнішого богатиря, примхливу принцесу, злого лісовика, скривджену Бабу Ягу і т. д. Ще цікавіше пройде цей конкурс, якщо у вас будуть хоча б головні убори, а ще краще - костюми потрібних героїв.

Новорічні ігри для дітей краще підготувати заздалегідьФото: Новорічні ігри для дітей краще підготувати заздалегідь (pixabay.com/pasja1000)

"Близнята"

У цій новорічній грі беруть участь по двоє. Дітки в парі повинні стати боком і обійняти один одного за талію. У такому положенні вони будуть виконувати різні завдання, наприклад, скласти аркуш паперу, зліпити якусь фігурку з пластиліну, одягнутися і т.д. Це буде непросто, адже виконувати всі дії доведеться однією рукою синхронно з партнером.

"Новорічні танці"

Веселий танцювальний новорічний конкурс з перепонами сподобається як малюкам, так і дітям старшого віку. У кімнаті необхідно вибудувати перешкоди з пластикових стаканчиків. Потім включається музика і учасники повинні танцюючи подолати парканчик із стаканчиків, переходячи в протилежну частину кімнати. Після кожного кола добудовується ще один "поверх" заборчика. Пререступати перешкоди стає все складніше, а в фіналі учасникам навіть доведеться стрибати. Замість пластикових стаканчиків можна використовувати мотузку, яку після кожного кола конкурсу необхідно буде піднімати вище і вище.