ua en ru

Новорічні конкурси: кращі ідеї для корпоративу

Новорічні конкурси: кращі ідеї для корпоративу Фото: Новорічний корпоратив (pixabay.com/jill111)

Організатори новорічних корпоративів часто замислюються, чим розважити співробітників, щоб свято не перетворилося на обговорення робочих питань за святковим столом

Давно відома істина, що Новий рік треба зустрічати так, як хочеш його прожити в майбутньому. Тому більшість людей намагається забезпечити веселу і пишну зустріч,  та задобрити тим самим наступаючий рік. А повеселитися по-справжньому допоможуть новорічні конкурси для дорослих. Адже коли з'їдено і випито чимало, душа завжди вимагає "продовження банкету" у плані розваг, танців, ігор. Styler пропонує підбірку веселих розіграшів і конкурсів для великої компанії, де люблять посміятися.

Кращі ідеї конкурсів для новорічного корпоративу

Мабуть, найбільш численні компанії збираються під час проведення святкових корпоративів. Всі чудово знають одне одного, а щоб ще більше згуртуватися і мати, що згадати в майбутньому, якраз і знадобляться новорічні конкурси для корпоративу.

Який же Новий рік обійдеться без корпоративуФото: Який же Новий рік обійдеться без корпоративу (pixabay.com/StockSnap)

Особливо популярними є "командні" або загальні (масові) ігри, де взяти участь може абсолютно кожен. Ось кілька прикладів подібних конкурсів:

"Собачі перегони"

Символом 2018 року за східним календарем є Жовтий Собака. Як відомо, ці тварини люблять побігати та рухливі ігри. Такі "собачі перегони" - відмінна ідея для новорічного корпоративу. Для цього необхідно розділити зал стрічками на бігові доріжки, а учасники в масках собак повинні подолати дистанцію на четвереньках на швидкість. Переможцю конкурсу вручається горде звання "Господар року" та "золота" медаль з шоколаду.

Собачі перегони - кращий конкурс для святкування року Земляного СобакиФото: Собачі перегони - кращий конкурс для святкування року Земляного Собаки (pixabay.com/thenevarmoore)

Новорічний хоровод

Суть цієї розваги - організуватихоровод, але зробити його незвичайним. Як варіант, можна зобразити хоровод у відділенні поліції, будинку божевільних, дитячому садку, армійському підрозділі, серед туземців.

Естафета "Баба Яга"

Гості діляться на 2 групи, кожній видається відро в ролі ступи і швабра в ролі мітли. Перебуваючи однією ногою у відрі і притримуючи його рукою, у другій потрібно тримати швабру і так пересуватися, хто швидше подолає певну відстань.

"Що тобі подобається у сусіда"

Суть конкурсу: всі гравці повинні стати в коло і по черзі назвати, що їх найбільше приваблює в сусіді. Після "оголошення" потаємних подробиць усім учасникам пропонується по черзі поцілувати сусіда в дане місце.

Святкування Нового року неможливо без частуваньФото: Святкування Нового року неможливо без смаколиків (pixabay.com/users/jill111)

Телеграма Діду Морозу

Якщо ж вставати з-за столу не хочеться, використовують конкурси на Новий рік інтелектуального характеру. Наприклад, напишіть Діду Морозу послання. Для цього нехай присутні назвуть 13 якісних прикметників (брудний, рудий, товстий...), а потім вставте їх за порядком у заготовлений заздалегідь текст і зачитайте, що вийде, гостям. Текст виглядає таким чином: "... Дідусь Мороз! ... Співробітники з нетерпінням очікують приходу твого.... Новий рік - це най... свято в році. Ми будемо співати для тебе ... пісні, танцювати ... танці! Нарешті настане ... Новий рік! Як не хочеться говорити про ... роботу. Ми обіцяємо, що будемо отримувати тільки ... зарплати. Так що відкривай швидше свій ... мішок і вручай нам ... подарунки. З повагою до тебе начальники і ... підлеглі!".

"Гаряча картопля"

Деякі конкурси на Новий рік для дорослих вимагають попередньої підготовки, наприклад, певного реквізиту. Перед початком святкування підготуйте мішок, куди можна скласти маски, різні шапки, окуляри, перуки, інші аксесуари. Потім під музику, стоячи в колі, починайте передавати якийсь предмет, наприклад, кульку. В момент паузи в музиці той, у кого в руках залишився куля, повинен витягнути, не дивлячись, з мішка 1 предмет і надіти його. Веселощі - забезпечено!

Пам'ятайте, що символ 2018 року - Собака, це можна використовувати в конкурсахФото: Пам'ятайте, що символ 2018 року - Собака, це можна використовувати в конкурсах (pixabay.com/StockSnap)

"Ромео і Джульєтта"

А можна влаштувати і театралізовану виставу. Якщо постановки народних казок "Ріпка" та "Колобок" вже набридли, спробуйте обіграти шекспірівські мотиви. Вибравши кілька пар, виведіть їх із загального залу, щоб вони не знали, що в ньому відбувається. Далі, запускаючи по 1 людині, пропонуйте їм з пари, що знаходиться на сцені, "виліпити" пам'ятник молодим закоханим, а після закінчення процесу "ліплення" автор повинен зайняти місце Ромео або Джульєтти (відповідно статі).

Танці на газеті

А які ж конкурси на новорічний корпоратив без танців? Коли гості втомилися від швидких мелодій, запропонуйте особливо активним розібратися по парам, видайте кожній парі по розгорнутій газеті і запропонуйте станцювати на ній повільний танець. Потім потрібно кожен раз зменшувати площу газети в 2 рази, складаючи її навпіл. Виграє пара, яка довше протримається, танцюючи, на найменшій ділянці.

Новий рік не обійдеться без конкурсів та танцівФото: Новий рік не обійдеться без конкурсів та танців (pixabay.com/annca)

Як ви вже зрозуміли, забезпечити веселощі - нескладно. Невелика попередня підготовка, настрій гостей - і вам буде що згадати в колективі або серед друзів до наступного корпоративу.