ru ua

Мінкульт відмовив росіянам в "Любові 3D"

Мінкульт відмовив росіянам в "Любові 3D" Фото: Кадр з фільму "Любов 3D"

Прокатнику стрічки "Любов 3D", презентованої в Каннах, відмовили у прокатному посвідченні через сцен "порнографічного характеру"

Міністерство культури РФ позбавило російських глядачів задоволення насолодитися однією з найбільш очікуваних прем'єр цієї осені - стрічкою "Любов 3D" аргентинсько-французького режисера Гаспара Ное.

Картина повинна була з'явитися на екранах 1 жовтня, однак у видачі прокатного посвідчення компанії-прокатнику "Преміум фільм" відмовили з-за великої кількості надто відвертих сцен, повідомляють "Известия".

Тим не менш, охочі подивитися картину росіяни зможуть зробити це на фестивалях, де прокатне посвідчення не вимагається. Так, 27 вересня і 1 жовтня "Любов 3D" покажуть в Санкт-Петербурзі, на кінофестивалі "Послання до людини".

В Україні, стараннями компанії "Артхаус Трафік", стрічка вийде в прокат з 15 жовтня.

Нагадаємо, що прем'єра "Любові 3D" відбулася на Каннському фестивалі, що стало вже традицією. Попередні фільми режисера Гаспар Ное - "Незворотність", "Вхід у порожнечу" - також презентувалися в Каннах.

Фото: Кадри з фільму "Любов 3D"

На цей раз каннські критики відзначили операторська майстерність, красу тел акторів, "крупний план сім'явивергання за напрямом у глядацький зал", а також загальну повільність дії, яку одні називають медитативної атмосферою, а інші - нудьгою.

До речі, експерти Європейської кіноакадемії внесли українську картину про Майдані "Все палає" у лонг-лист з 15 документальних фільмів.