ru ua

Пам'ятник Хмельницькому "оживе" і "поскачете" на Софіївській площі

Пам'ятник Хмельницькому "оживе" і "поскачете" на Софіївській площі Фото: Пам'ятник Богдану Хмельницькому - один з головних символів Києва

Незвичайну арт-інсталяцію продемонструють у суботу, 26 вересня, в центрі Києва

На спеціальних екранах розміром 305 квадратних метрів і вагою понад 39 тонн пам'ятник гетьману України Богдану Хмельницькому в Києві "пожвавлять" за допомогою сучасних технологій.

Авторами незвичайної експозиції стали не художники, а інженери компанії-виробника вітчизняних телефонів Impression. За допомогою LED-екранів вони втілюють задум, який дозволить киянам та гостям міста на власні очі побачити перетворення символу національно-визвольного руху України.

Фото: Пам'ятник Богдану Хмельницькому в Києві

За задумом інженерів, скульптура авторства Михайла Микешина, урочисто відкрита ще в 1888 році, стане першим у нашій країні діджитал-пам'ятником.

Арт-інсталяція покликана символізувати безперервний розвиток України і українців, які рухають країну вперед власними силами.

Експозиція буде відкрита для перегляду тільки один день, 26 вересня, з 13:00 до 22:00. Вхід вільний.

До речі, на київському ВДНГ проходить Гогольфест, а 22 вересня у "Мистецькому Арсеналі" відкрився Х Форум мистецьких проектів ART-KYIV Contemporary.