Ріапобой і Потап написали музику до українського серіалу
За словами Шурова, він хотів створити пісню, яка була б самостійним твором, таким, як саундтреки до "Клану Сопрано" і "Підпільної імперії"
Відомі українські музиканти Потап і Дмитро Шуров написали саундтреки до серіалу "Слуга народу", який стартує 16 листопада на телеканалі "1+1".
Як повідомляє прес-служба каналу, завтором заголовної пісні до 24-серійної політичної комедії став лідер гурту Ріапобой Дмитро Шуров. Музыкант1признался, що хотів створити пісню, яка ідеально лягала до фільму і при цьому була самостійним твором, таким, як саундтреки до його улюблених серіалів - "Клан Сопрано", "Підпільна імперія", "Справжній детектив".
Фото: Дмитро Шуров
"Вийшла музична історія про сучасному українському чиновника, яким я його собі уявляю і одночасно з цим - досить іронічна пісня про звичайну людину, для якого бути слугою народу - не покарання, а цілком звична справа, якою він займається кожен день свого життя", - сказав Шуров.
Кожна серія "Слуги народу" буде закінчуватися акордами пісні Потапа і Насті Каменських. Як сказав автор слів і музики Олексій Потапенко, його пісня продиктована тематикою серіалу і його ідеєю. Акцент у ній зроблено на найпопулярніше словосполучення Слуга народу: народ нарешті не служить, а отримує свого слугу.
"Зізнаюся, мене рідко чіпляє ідея фільму настільки, щоб я відразу ж надихнула на написання саундтрека. Але для серіалу "Слуга народу" я створив його дуже швидко!", - зазначив музикант.
Фото: Потап і Настя
По сюжету комедійного серіалу "Слуга народу" звичайного київського вчителя несподівано обирають Президентом України. Після цього починається нова президентська епоха, якої ще не бачили владні кабінети за всі 25 років незалежності країни.
Фото: Ситком "Слуга народу"
У жовтні в Мережі з'явилося відео, в якому артист студії "Квартал 95" Володимир Зеленський, не шкодуючи слів і зворотів, охарактеризував нинішню політичне життя країни.
Раніше Ріапобой в інтерв'ю для Styler розповів про новому альбомі, концертній контакті, народній довірі й творчому самоті.