ru ua

Результати Євробачення 2017: переможці першого півфіналу

Результати Євробачення 2017: переможці першого півфіналу Фото: Євробачення 2017 Києві (РБК-Україна)

Результати Євробачення 2017 стануть відомі після фіналу, 13 травня, але вже зараз визначилися можливі фаворити конкурсу

Вчорашній півфінал пісенного конкурсу визначив першу десятку півфіналістів, яка виходить у фінал. Про те, якими можуть бути результати Євробачення 2017, та хто з учасників вже став фаворитом майбутньої грандіозної події в світі музики, розповість Styler.

Результати першого півфіналу Євробачення 2017

За результатами першого півфіналу Євробачення 2017, глядачі визначили десятьох учасників, які виходять у фінал конкурсу. Так, у суботу, 13 травня, за перемогу на Євробаченні 2017 будуть боротися Молдова, Азербайджан, Греція, Швеція, Португалія, Польща, Вірменія, Австралія, Кіпр і Бельгія. Цей список доповнять ще 10 переможців другого півфіналу, який відбудеться вже завтра, 11 травня. Крім того, 6 країн вже потрапили у фінал автоматично.

Прогноз на перемогу від букмекерів

Про підсумки головного вокального конкурсу Європи стане відомо 13 травня. Результати фіналу з'являться у нас на Styler відразу ж після оголошення переможця, ну а поки шанувальники конкурсу і букмекери можуть тільки припускати, хто стане тріумфатором Євробачення 2017 в Києві.

З 42-х претендентів у фінал пройдуть 26 виконавців і груп. Результати півфіналів 9-го і 11-го травня визначать двадцятку кращих вокалістів Європи, і ще 6 країн-учасниць виступлять відразу в фінальному концерті конкурсу: Україна (як господиня конкурсу), а також Великобританія, Італія, Іспанія, Франція, Німеччина (країни-засновниці Євробачення).

altalt

Фото: Передбачувані результати півфіналів Євробачення 2017 9-го та 11-го травня (скріншот eurovisionworld.com)

За даними букмекерів, результати голосування принесуть перемогу представнику Італії, Франческо Габбані. Даний прогноз з'явився на офіційному сайті конкурсу EurovisionWorld. З піснею "Occidentali's Karma" виконавець переміг на фестивалі в Сан-Ремо та автоматично отримав право представляти свою країну на Євробаченні 2017.

Відео: Можливий фаворит конкурсу - Франческо Габбані (YouTube / GabbaniVEVO)

Друге місце на конкурсі пророкують Болгарії, від якої виступить Крістіан Костов з композицією "Beautiful Mess". Згідно з прогнозом на результати фіналу, третє місце на Євробаченні 2017 займе учасник від Швеції, Робін Бенгтссон, з піснею "I Can not Go On". Серед аутсайдерів у букмекерів виявилися Сан-Марино, Словенія та Чехія. Україна на конкурсі може зайняти 24 місце.

Передбачувана таблиця результатів Євробачення 2017 зі зведеними даними декількох букмекерських контор виглядає наступним чином:

Таблиця результатів за прогнозами букмекерівФото: Таблиця результатів за прогнозами букмекерів (скріншот eurovisionworld.com)

Євробачення 2017: букмекери змінили прогнози на п'ятірку лідерів

До першого півфіналу конкурсу залишилися лічені дні, і прогнози на можливих фаворитів в рейтингу від букмекерів почали змінюватися. Лідируючу позицію все також утримує співак з Італії, Франческо Габбані, який виступить відразу в фіналі Євробачення 2017 (13 травня). На другому місці знаходиться Болгарія, а на третьому - Робін Бенгтссон з Швеції. Однак з п'ятірки лідерів зникла представниця Бельгії, Вlanche. Її шанси на перемогу знизилися, і тепер вона займає 9-е місце в рейтингу. Можливо, ситуація зміниться після виступу Вlanche з піснею "City Lights" в першому півфіналі конкурсу.

Станом на 4 травня в ТОП-5 Євробачення 2017 крім Італії, Болгарії, Швеції та Португалії увійшла також Вірменія. Представниця цієї країни, Арцвік Арутюнян, заспіває в першому півфіналі 11 травня.

Група O.Torvald з України, за букмекерськими даними з офіційного сайту конкурсу, поки знаходиться на 24-му місці рейтингу.

Оновлений прогноз букмекерів на Євробачення 2017Фото: Оновлений прогноз букмекерів на Євробачення 2017 (скріншот eurovisionworld.com)