ru ua

СТБ створить "Зимову країну" на території ВДНГ

СТБ створить "Зимову країну" на території ВДНГ Фото: На ВДНГ з'явиться "Зимова країна"

Найбільша в Україні зона зимових розваг відкриє двері для відвідувачів вже 10 грудня 2015 року і триватиме до першої весняної відлиги

Телеканал СТБ розпочав роботу над масштабним внеэфирным проектом - "Зимова країна", яка буде розташовуватися на території київського ВДНГ (пр-т Академіка Глушкова, 1).

Зона розваг "Зимова країна" - унікальне масштабне подія, яка об'єднає кращі забави холодного часу року. На ВДНГ побудують найбільший каток (4000 кв. м) і неймовірні крижані гірки, висотою 12 м, відкриють дивовижну резиденцію Діда Мороза з безліччю сюрпризів; тут проходитимуть ярмарки, працювати фудкорты і дитячий павільйон, а веселі аніматори не дадуть нікому занудьгувати. На територію "Зимової країни" навіть переїде шоу "Караоке на Майдані", і щонеділі Ігор Кондратюк буде знаходити на ВДНГ нові вокальні таланти.

СТБ створить "Зимову країну" на території ВДНГ

Один з павільйонів СТБ спільно з ВДНГ переформатують у сучасний "Концерт Хол ВДНГ". Його обладнують кращою технікою і побудують унікальну сцену. Концерт-хол зможе прийняти 1200 відвідувачів, і саме тут, починаючи з 19 грудня, 2 рази на день буде проходити 3D-шоу "Вартові мрій" від Костянтина Томільченка і творців вистави "Барон Мюнхгаузен".

"Україні не вистачає місця, де кожен зможе знайти собі заняття до душі. Ми хочемо, щоб "Зимова країна" стала нашим Діснейлендом, і докладемо для цього всі зусилля. В той же час не забуваємо про соціальному питанні: ми продумали різні варіанти вартість квитків для тих, хто заздалегідь планує дозвілля, спеціальну політику входу для пільговиків. У будні вартість буде нижче, а для багатьох категорій і зовсім безкоштовно", - говорить керівник проекту Євген Мушкин.

Зона розваг для всієї родини "Зимова країна" буде працювати кожен день: у будні - з 10:00 до 23:00, у вихідні - з 10:00 до 00:00.
Ціна квитків - від 100 грн.

У проекті передбачена система абонементів, велика програма знижок і пільг:

- безкоштовний вхід дітям, які не досягли 4 років (у будь-який день);

- безкоштовний вхід пенсіонерам, дітям-сиротам, ветеранам ВВВ, учасникам АТО та інвалідам (за пред'явленням документа) - з понеділка по четвер;

- знижки для дітей до 12 років (за пред'явленням документа);

- абонементи на каток, крижані гірки, дитячу зону;

- вхід на територію "Зимової країни" до 10:00 - вільний.

До речі, в Нью-Йорку засяяла вогнями головна різдвяна ялинка США.