ru ua

Українські музиканти присвятили пісню "тим, хто не прогинається"

Українські музиканти присвятили пісню "тим, хто не прогинається" Кадр з відео (YouTube/kozaksystem)

Текст композиції написали Олександр Положинський і репер Ярмак

Популярна рок-гурт Kozak System презентувала нову композицію під назвою "Мій друг", записану з відомим українським репером Ярмаком.

"Це пісня про людські цінності, про важливість дружби в нашому житті, про швидкоплинність часу, про нашу заклопотаність і метушливість, про повагу і любов до ближнього, про відданість ідеалам і незламність позиції. Це пісня-послання, або навіть пісня-роздум. Ми живемо в часи тотальної невизначеності і підміни понять, ми не називаємо речі своїми іменами, і від того є ще більш невиправних проблем", - прокоментував лідер Kozak System Іван Леньо.

"Ми розучилися мислити критично і робити виважені кроки. Всі кудись поспішають, живуть поверхнево і женуться за сумнівними цінностями, в той час, коли варто зупинитися, озирнутися навколо, почати з себе і спробувати навести порядок спочатку у себе в голові, потім у своїй сім'ї, будинку, бізнесі, країні", - додав музикант.

За словами музикантів, "Мій друг" - пісня про людяність в наші буремні часи і нагадування про цінності, які і роблять нас людьми.

Відео: Кліп на пісню "Мій друг" (YouTube/kozaksystem)

За словами Ярмака, він прийняв пропозицію написати вірші для пісні відразу ж, як послухав її.

"Текст я написав просто за 30 хвилин. Ця пісня - для невеликого кола людей, яких залишилося не так багато. Для тих, хто не прогинається, і кожен день перемагає сам себе", - зазначив він.

У кліпі на пісню використані роботи відомого українського фотографа Ігоря Гайдая.

Раніше українським воякам присвятили "козацьку" пісню.