Замовляння на старий Новий рік: магічні ритуали для залучення грошей і удачі

STYLERДозвілля        11.01.2017 - 13:10
Фото: В старий Новий рік проводять магічні ритуали (magnitiza.ru)
Фото: В старий Новий рік проводять магічні ритуали (magnitiza.ru)

Замовляння і ритуали на старий Новий рік 13 січня для залучення грошей, удачі і любові

Старий Новий рік припадає на період магічних святочних обрядів. З давніх-давен в народі в цей час не тільки ворожили, але й робили різні ритуали для залучення в сім'ю щастя і благополуччя. Найпопулярніші замовляння на старий Новий рік на удачу, гроші і любов зібрав для вас Styler.

Переддень Нового року за старим стилем: час для чарівництва

В ніч з 13-го на 14 січня ми будемо святкувати старий Новий рік. Цьому святу менше 100 років і відзначають його неофіційно після переходу на григоріанський календар. Однак у слов'ян цей період був святковим ще задовго зміни літочислення. 13 січня українці святкували Маланку, а на наступний день шанували пам'ять Святого Василя. З цими двома народними урочистостями пов'язано безліч обрядів і традицій. До наших днів залишаються популярними дівочі ворожіння і замови на старий Новий рік.

Зимние праздники - лучшее время для заговоров и гаданийФото: Зимові свята - найкращий час для замов і ворожінь (liveinternet.ru)

Січневі дні мають особливу, дуже сильну енергетику. Тому багато хто вірить, що магічні ритуали, вчинені в цей період, обов'язково збудуться.

Замови на старий Новий рік: як використовувати залишки зі святкового столу

Заговорювати на удачу, багатство і любов можна починаючи з вечора 13 січня. Прибираючи зі столу після святкової вечері потрібно акуратно взяти скатертину, щоб не розсипати крихти, і витрусити її з вікна, тричі повторивши при цьому: "Скільки крихт на скатертини, стільки щастя і багатства в мій будинок".

Не варто викидати і кісточки. У перший день нового року їх потрібно закопати під деревом біля будинку і вимовити наступних змова: "Як цього дерева міцніти, рости, так і мені добро в будинок нести! Дереву жити-поживати, а мені любов і щастя зустрічати!".

Любовне замовляння на старий Новий рік

Це святковий обряд проводиться під час приготування млинців. Щоб привернути любов, дівчина повинна напекти багато млинців, гарно вбратися, запросити в будинок побільше гостей і пригостити їх. Щоб ритуал мав силу, під час готування потрібно примовляти: "Блін-блинок, знайди свій роток, млинці печіться, женихи роітесь, на мене дивитеся, око не відводите. Буду, я красуня всім мила і подобатися", а в кінці вечора всі млинці повинні бути з'їдені.

Млинці використовують для змов в старий Новий рік Фото: Млинці використовують для змов в старий Новий рік (notefood.ru)

Привернути увагу вподобаного хлопця допоможе змову в ніч на 14 січня. Потрібно одягнутися в нове, розпустити волосся і опівночі запалити три свічки (червону, білу і золоту) зв'язавши їх ниткою. Нитка повинна бути такої довжини, якої б вистачило, щоб тричі обернути зап'ястя. Палаючі свічки поставити в кришталеве блюдо з водою, яке встановити зверху круглого дзеркала. Потім слід вимовити слова змови: "Сила вогню, поверни любов судженого на мене. Нехай буде його любов гарячої, як полум'я, чистої, як вода, і глибокою, як дзеркало. Коли полум'я досягне води, увінчаються успіхом мої труди. Слово моє міцно" .

Грошова замова на старий Новий рік: залучаємо багатство

Зазвати достаток в будинок можна під час водних процедур напередодні старого Нового року. Для цього ввечері 13 січня необхідно прийняти ванну, додавши у піну кілька крапель розмарину, апельсина, бергамота і ложечку меду.

Для залучення грошей прийміть ванну при свічкахФото: Для залучення грошей прийміть ванну при свічках (MyWishList.ru)

Під час купання скажіть слова: "Як солодка вода тече, і мене омиває, так і гроші до мене течуть, прилипають. Як річка Йордан тече і всім її води вистачає, так і до мене багато добра прибуває. Воді текти, мені добро берегти". Під час цієї новорічнї замови також запаліть свічки. Вони не тільки додадуть романтики, а й збільшать магічну силу ритуалу. Свічки слід вибрати зеленого або золотого кольору.

Змова на удачу в старий Новий рік

Найпростіші слова в новогонюю ніч знаходять магічну силу. У народі вірили, що слова сказані о 12 годині ночі 13 січня: "Старий рік минає, проблеми забирає. Новий рік йде, удачу несе!",  захиститять від бід на весь майбутній рік.

Уберегтися від впливу негативної енергетики допоможе вогонь. 13 січня рано вранці потрібно обійти будинок з свічок і три рази повторити таку змову: "Господній вогонь, допоможи! Все сварки і скандали повижгі, не покинь і сліду від всякого зла".

Замову в старий Новий рік на удачу проводять за допомогою вогню Фото: Замову в старий Новий рік на удачу проводять за допомогою вогню (ya2017.com)

Наступну замову на удачу необхідно вимовити в ніч на 14 січня і повторити її сім разів: "Як ранкова зірниця прийде, так і удача до мене прийде, до хати своєї її зоря принесе і залишить там на цілий рік. Біда в будинок мій, ніколи не прийде, буду я жити, буду працювати, буду Господа Бога молитися. Хай буде так".

Нагадуємо, не забудьте обрати свій спосіб читати новини.
On Top