ua en ru

Журнал Playboy знову публікуватиме знімки роздягнутих моделей

Журнал Playboy знову публікуватиме знімки роздягнутих моделей Фото: Журнал Playboy

Відоме видання повертається до звичної практики через рік після відмови

Американський журнал Playboy через рік після сенсаційної відмови оголосив про відновлення публікацій фотографій оголених моделей. Про це повідомляє ВВС.

Креативний директор видання Купер Гефнер повідомив, що торішнє рішення про відмову від таких знімків було помилкою.

"Нагота ніколи не була проблемою... Сьогодні ми повертаємо наш стиль і знову стаємо тими, ким були раніше", - написав Гефнер у Twitter.

Рішення редакції користувачі мережі сприйняли з радістю, проте деякі зазначили, що йому сприяло падіння продажів журналу на тлі доступності безоплатної порнографії.

У березневому номері видання опублікують статтю актриси Скарлетт Бірн, присвячену кампанії Free the Nipple, активісти якої вимагають запровадження правил, що дозволяють жінкам показувати груди на публіці.

Журнал Playboy, який був заснований в 1953 році Х'ю Гефнером, в 2016 році припинив публікувати знімки оголених моделей. Таке рішення власники видання пояснили тим, що інтернет зробив еротику старомодною, через що журнали на цю тематику перестали приносити прибуток. Тиражі видання в 1970-і роки сягали 5,6 млн примірників, а в минулому році впали до 700 тисяч.

До речі, Даша Астаф'єва порадувала шанувальників відвертим фото.