ru ua

5 причин влаштувати розвантажувальний день

5 причин влаштувати розвантажувальний день Розвантажувальний день

Розвантажувальні дні потрібні кожному з нас - це вірний спосіб дати організму необхідний відпочинок і допомогти йому очиститися від усякої нечисті: шлаків, токсинів і т. п.

Щоб день голодування не обернувся для тебе катастрофою, запам'ятай кілька правил: проводь розвантаження, згідно з місячним календарем. Один день в тиждень обов'язково підійде - в цю місячну добу твій організм буде готовий голодувати і дієта-одноденка не буде стресовій.

Починай розвантажувальний день зі склянки теплої води з часточкою лимона і чайною ложкою меду - цей коктейль допоможе запустити організм з ранку і додасть тобі енергії. Протягом дня не забувай пити достатню кількість води - не менше 1,5 л. Інакше весь процес очищення буде марним - вода вимиває з організму шлаки і токсини, тим самим очищаючи його. Для розвантажувального дня вибирай один продукт: або з кисломолочних, або овочі, або несолодкі фрукти. Пам'ятай, в день витрачається не більше 1 л кефіру, 0,5 кг сиру і 1 кг овочів або фруктів. Фізичні навантаження на час розвантаження краще виключити, якщо вони не є частиною твого звичного режиму.

У чому користь розвантажувальних днів:

5 причин влаштувати розвантажувальний день

Фото:Регулярна розвантаження прискорити обмін речовин

1. Якщо ти проводиш розвантаження регулярно, ти буквально струшуєш свій організм, змушуючи його прискорити обмін речовин.

5 причин влаштувати розвантажувальний день

Фото: Очистить і відновить

2. У ці дні організм буквально перебудовується - змінюючи процеси засвоєння на процеси очищення і відновлення.

5 причин влаштувати розвантажувальний день

Фото: Будеш струнким!

3. Правильно проведені розвантажувальні дні сприяють схудненню, так як раз в тиждень твій організм буде спалювати максимум жиру при споживанні мінімуму калорій.

4. Якщо візьмеш за правило проведення одного такого дня в тиждень - тобі ніколи не доведеться сидіти на довгих і одноманітних дієтах.

5 причин влаштувати розвантажувальний день

Фото: Научшься насолоджуватися їжею

5. Розвантажувальний день тренує силу волі - після таких міні-голодувань, ти будеш ставитися до їжі, як до методу поповнення енергії і сил, а не як до марного поглинання, отже - зникне потяг до обжерливості.

5 причин влаштувати розвантажувальний день

Фото: ...і витягувати з неї максимум користі

Найефективнішими розвантажувальними днями вважаються дні, проведені на кефірі, нежирному сирі, цукіні або огірки. Якщо ти відчуваєш себе героєм, можеш провести день виключно на воді - користь буде максимальною.