ua en ru

Дієтологи назвали жирні продукти, які корисні для організму

Дієтологи назвали жирні продукти, які корисні для організму Фото: жирні продукти, які корисні для організму

Деякі жирні продукти знижують рівень "поганого" холестерину та захищають від хвороб серцево-судинну систему

Дієтологи прийшли до висновку, що жири все ж корисні. Вони беруть участь в роботі мозку, необхідні серцево-судинної системи, вони допомагають залишатися молодими і красивими. І без них організму ніяк не обійтися. Але все ж, всьому потрібно знати міру.

Яйця

Яйця проголосили шкідливою їжею, оскільки в жовтках міститься занадто багато холестерину (71% від денної дози). Проте вчені з'ясували, що холестерин із яєць не впливає на рівень цієї речовини в організмі людини.

Авокадо

Алігаторова груша містить 77% жирів. В основному це олеїнова кислота, що славиться своїм позитивним впливом на серце. До того ж в авокадо багато калію, що теж важливо для серцевої діяльності.

Сир

Він містить кальцій, вітамін В12, фосфор і ще багато всього корисного. Однак лікарі не рекомендують занадто їм захоплюватися - все-таки сир визнаний продуктом, що підвищує рівень холестерину.

Чорний шоколад

Ці ласощі містять 65% жиру і більше половини денної дози багатьох мікроелементів - заліза, магнію, міді, марганцю. До того ж у чорному шоколаді антиоксидантів більше, ніж у чорниці. Шоколад захищає від серцевих нападів і допомагає роботі мозку.

Оливкова олія першого віджиму

Ще один жирний продукт, про користь якого важко сперечатися. Оливкова олія містить вітаміни Е і К, є джерелом потужних антиоксидантів, здатних усувати запалення. Також цей продукт знижує рівень "поганого" холестерину, знижує кров'яний тиск, захищає від хвороб серцево-судинну систему.

Риба жирних сортів

В лососеві, форелі, скумбрії, сардині, оселедці містяться цінні жирні кислоти омега-3 і білок високої якості. Взагалі всім людям після 30 років просто необхідно включати жирну рибу в свій раціон. Речовини, що містяться в ній, оберігають організм від серцево-судинних захворювань, депресії, старечого слабоумства й багатьох інших хвороб.

Жирний йогурт

Цей продукт можна назвати продуктом краси: йогурт допомагає шкірі і волоссю залишатися здоровими. Йогурти містять корисні бактерії-пробіотики, які піклуються про імунної системи. Ось тільки йогурти повинні бути правильними: не містити цукру, смакових підсилювачів, згущувачів та іншого. І термін зберігання - близько тижня, а ніяк не місяць, що значиться на упаковці.

До речі, названі 7 продуктів для поліпшення пам'яті і розвитку розуму.