ua en ru

Відому українську співачку терміново госпіталізували

Відому українську співачку терміново госпіталізували Фото: Співачку госпіталізували (колаж РБК-Україна)

Катерина Бужинська закликала українців не виснажуватись на роботі, бо це призводить до багатьох серйозних хвороб

Катерина Бужинська, відома українська співачка, потрапила в лікарню. Про це вона сама повідомила на своїй сторінці у Facebook. До посту вона також додала фото, на якому видно, що їй поставили крапельницю.

Вона пояснила, що потрапила до лікарні через скажений ритм роботи, інтенсивний графік і сильне виснаження.

"Ось до чого призводить скажений ритм життя, стрес, перевиснаження, невміння делегувати відповідальність. Це стосується синдрому "мами, яка за все переживає", та щільного гастрольного графіку", - пояснила вона.

Катерина Бужинська також додала, що журналісти її часто запитують про те, як вона витримує такий шалений ритм, та ще й поєднує це із материнством.

"Важко! Якщо хтось скаже інше, не вірте, це не правда. Бережіть себе і своє здоров‘я!" – підкреслила вона.

Співачка перерахувала також основні фактори, які можуть шкодити здоровю. Це хронічне недосипання, адже спати треба не менше 7,5-9 годин на добу. Також – постійні стреси вдома, у роботі та в навчанні, які всюди нас супроводжують. Як наслідок, починаються проблеми із серцем, сказала вона. Також шкодить гіподинамія – сидяча робота.

Відому українську співачку терміново госпіталізувалиФото: Катерина Бужинська потрапила до лікарні (facebook.com/katyabuzhynskaya)

"Також шкодить часте вживання напоїв з підвищеним вмістом кофеїну. Це є основою для виникнення проблем з серцем. У гонитві за підвищенням і успішною кар’єрою ми також не помічаємо, як з життєрадісних і здорових перетворюємося в людей, у яких в одній руці чашка кави, в іншій – упаковка пігулок від серця. Не зовсім гармонійний баланс, погодьтеся", - написала співачка.

Також вона згадала невміння делегувати відповідальність у жінок, різке схуднення, неуважність під час прийняття ліків як про фактори ризику.

"Полюбіть себе самого. Любити себе – означає добре спати, смачно і правильно харчуватися, знаходити час, щоб позайматися спортом разом зі своїми дітьми, вміти зупинятися, щоб відпочити від стресових ситуацій. А ваше серце за це відповість вам взаємністю", - закликала Катерина Бужинська.

Нагадаємо, українцям приготували кардинальні зміни у системі продажу антибіотиків. Стало відомо, що саме зміниться і як це вплине на лікування українців.

Також столичний лікар пояснив, чим потрібна легалізація марихуани у медичних цілях для українців.