ru ua

Гвалтує прямо в ліфті: у Харкові з'явився новий маніяк

Гвалтує прямо в ліфті: у Харкові з'явився новий маніяк Маніяк в Харкові ґвалтує жінок в ліфті (ілюстративне фото: РБК-Україна)

Стало відомо про декілька фактів насильства

У Харкові з'явився новий серійний маніяк, який здійснює свої мерзенні діяння прямо в ліфтах висоток, повідомляє ресурс "Треш Харків" Telegram.

Після останнього випадку зґвалтування, в якому постраждала молода дівчина, були опубліковані прикмети маніяка. Виявилося, що чоловік зі схожими даними вже здійснював подібні злочини в ліфтах у харківському житловому масиві "Нові будинки".

Гвалтує прямо в ліфті: у Харкові з'явився новий маніяк

Маніяк у Харкові ґвалтує жінок в ліфті (скрін: Треш Харків/Telegram)

Маніяк вчинив останній злочин в ліфті будинку на вулиці Ньютона.

Прикмети ймовірного злочинця: на вигляд йому 40-50 років, невисокого зросту (близько 165 см), одягнений у все чорне, щетина на обличчі.

"Є інформація про неодиничні випадки зґвалтування, де фігурує чоловік з таким же описом і саме в цьому районі", - написано в повідомленні.

Прес-служба поліції підтвердила, що злочин мав місце. Але вони не розголошують інформацію, пославшись на конфіденційність, про яку попросила родина постраждалої.

Нагадаємо, нещодавно спливли шокуючі факти про мелітопольського ґвалтівника - виявилося, що він напав на дівчину з метою розжитися грошей на чергову дозу.

Також ми повідомляли, що продавець зґвалтував дівчинку, якій не було й 14-ти, прямо в магазині. Жертва зайшла в магазин спортивного одягу, де піддалася насильству з боку 52-річного продавця, що виявився педофілом.

Раніше ми писали про те, що в Україні зловили втікача педофіла з Німеччини, який чотири роки переховувався від Інтерполу. Його звинувачують в згвалтуванні 15-ти дітей.