ua en ru

Сама винна: у Києві автомобіль наїхав на дівчину на пішохідному переході

Сама винна: у Києві автомобіль наїхав на дівчину на пішохідному переході Автомобіль збив дівчину на пішохідному переході в Києві (ілюстративне фото: РБК-Україна/Віталій Носач)

Автомобіль збив дівчину на пішохідному переході в Києві

Автомобіль збив дівчину прямо на пішохідному переході на вул. Маршала Гречка в Києві. Інцидент стався 16 березня. В результаті зіткнення з автомобілем дівчина отримала серйозну травму ноги, розповідається в співтоваристві "Київ Оперативний" у Facebook.

"Момент ДТП на пішохідному переході на Маршала Гречко. Дівчину забрала швидка - щось серйозне з ногою або тазом, самостійно не могла піднятися", - розповідається в підписі до опублікованого відео.

Автомобіль збив дівчину на пішохідному переході в Києві (відео: facebook.com/Київ Оперативний)

У мережі порахували, що і пішохід, і автомобіліст в рівній мірі винні в тому, що трапилося.

"Класика жанру: курка йде, не дивлячись нікуди (поламані кістки менш важливі, ніж нове відео в телефоні), а водій мчить і не підозрює, що, якщо на пішохідному переході сусід гальмує - це неспроста", "Нерозумно йти напролом в надії що автомобіль зупиниться. Безпечніше переконатися, що вас помітили і зупинилися", "Одна не подивилася, другий не пригальмував перед пішохідним перехідом. Вони знайшли один одного", - пишуть в коментарях.

У мережі також запропонували внести зміни в ПДР.

"Пора вже в ПДР вносити пункт, що переходити дорогу і дивитися в телефон (як і розмовляти по телефону) заборонено. Вже багато крові пролилося, щоб написати і узаконити це правило", - вважає Тарас Брынзанский.

Нагадаємо, що у Харкові поліцейська збила на смерть пішохода

До цього під Києвом співробітник поліції на смерть збив чоловіка. У поліції повідомили, що після події чоловік сам прийшов у відділення поліції і повідомив про дорожньо-транспортну пригоду, де й з'ясувалося, що він є працівником одного з підрозділів Нацполіції України.