ru ua

Соратник Краснова балотувався у депутати, перебуваючи під слідством, - активіст

Соратник Краснова балотувався у депутати, перебуваючи під слідством, - активіст Фото: Олександр Глебкин (з відкритих джерел)
Автор: Styler

На думку активістки, про злодіяння свого однопартійця в "Громадський силі" не могли не знати

Соратник Загіда Краснова, член партії "Громадська сила" Олександр Глебкин, балотувався в депутати, перебуваючи у справі про розбещення малолітніх. Про це в прямому ефірі телеканалу "Прямий" заявила дніпровська активістка Наталія Грекова.

Як відомо, Глебкіну інкримінують одну з найтяжчих статей КК – 152, частина 4. Це зґвалтування малолітніх, що спричинило важкі наслідки для здоров'я жертви. Строк до 15 років.

Як зазначає Грекова, матеріали по даній кримінальній справі були опубліковані в мережі Інтернет ще влітку цього року, а саме розслідування триває близько півтора року.

На її думку, про злодіяння свого однопартійця в "Громадський силі", якою керує кандидат у мери Дніпра дагестанець Загід Краснов, не могли не знати. Крім того, адвокатом Глебкіна виступає його однопартієць Юрій Гладков, а ніяких офіційних коментарів або повідомлень про виключення потенційного злочинця Глебкіна з партії ні від кого не надходило.

Також за словами Грекової, при обшуку під час затримання на квартирі Глебкіна було знайдено фальшиве посвідчення співробітника СБУ.

Пізніше у Кіберполіції підтвердили факт затримання і розкриття банди педофілів, проте прізвища злочинців не вказані.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що у Дніпрі правоохоронцями був затриманий за підозрою в розбещенні малолітніх обраний депутат від "Громадський сили" Олександр Глебкін.

Як відомо, лідером політичної партії "Громадська сила" є кандидат у мери Дніпра Загід Краснов.

Як раніше повідомляло РБК-Україна, Дніпровський відділ поліції відкрив справу за фактом прямого підкупу виборців кандидатом у мери Дніпра Загідом Красновим.