ua en ru

Розбестив і пошматував сина: колишній МНСник по-звірячому вбив свою сім'ю

Розбестив і пошматував сина: колишній МНСник по-звірячому вбив свою сім'ю Вбивство сім'ї в Москві - колишній український пожежний убив дружину і сина (колаж РБК-Україна)

Вбивця за кілька днів до розправи розбестив п'ятирічного сина

34-річний Сава Нікітін, колишній пожежний з Криму, у суботу, 2 березня, по-звірячому вбив свою 29-річну цивільну дружину і 5-річного сина в Москві. За кілька днів до трагедії нелюд зґвалтував свого сина, повідомляють росЗМІ.

Про те, що чоловік розбестив сина, дружина Марія дізналася за кілька днів до вбивства, але не звернулася в поліцію. Це зволікання коштувало життя їй та її дитині.

Тіло онука і Марії вранці виявила бабуся. Жінка загинула від задушення, а на тілі дитини було близько 70-ти ран, які батько наніс йому ножем і викруткою.

На тілі вбивці були численні подряпини, а також порізи на передпліччях і неглибокі рани на грудях, які, опираючись, завдала йому дружина.

Відомо, що підозрюваний у розправі над своєю сім'єю раніше працював в МНС України. На місці трагедії були знайдені записки, деякі з них написані кров'ю: "Юда - Маша"; "Я породив - я і вб'ю".

Вбивство сім'ї в Москві - колишній український пожежний убив дружину і сина (фото: росЗМІ)

Знайомий Сави Дмитро сказав, що у його брата шизофренія, а оскільки це захворювання може бути спадковим, він припускає, що у чоловіка почалися "проблеми з головою".

Рідні розповідають, що сім'я жила дружно, незважаючи на матеріальні труднощі - у чоловіка були проблеми з працевлаштуванням.

Батьком вбивці є відомий кримський письменник Олександр Нікітін, який постійно проживає в Ялті і є членом Спілки письменників Криму.

До речі, батько вбитої 14-річної школярки з Харкова, з якої розправився її 16-річний колишній коханий, розповів про трагедію.

Також ми повідомляли, що 4 березня помер вокаліст The Prodigy Кіт Флінт. Друзі розповідають, що музикант скоїв суїцид.