ru ua

16 випуск "МастерШеф 5" можна дивитися онлайн

16 випуск "МастерШеф 5" можна дивитися онлайн Фото: Кадр з 16 випуску проекту

На шоу сталося відразу два скандали, які призвели до вибивання Євгена Гергеца і Юлії Прокопенко

Учасників телепроекту в 16 випуск чекали чотири завдання, які на перший погляд можуть здатися простими. Ви можете самі переконатися в цьому, адже "МастерШеф 5" можна дивитися онлайн.

Перше завдання - приготувати простий бургер з наданих інгредієнтів. А далі з нього і борошна потрібно було створити пасту з соусом " Болоньєзе ".

У другому випробуванні учасники проекту роздяглися на дві команди, які повинні були приготувати прості супи. А конкурентам треба було вгадати 12 інгредієнтів страви іншої команди.

У третьому випробуванні команди кулінарів очолив ведучі проекту - Тетяна Литвинова та Микола Тищенко. Адже завдання було дуже відповідальним - нагодувати обідом працівників посольства Іспанії.

Четвертим випробуванням стала битва чорних фартухів. У ній взяли участь шість кулінарів - Женя Клопотенко, Олена Панкевич, Наталія Левінзон, Женя Герцег, Марина Яковенко і Юля Прокопенко. Вони повинні були приготувати мюнхенські ковбаски з грибами - традиційне німецьке блюдо.

На перший погляд все просто, але продукти учасники набирали пристебнутими один до одного наручниками. М'ясо вони розділяли за допомогою рукавичок, ножиць і виделок. Начиняти ковбаски кулінарам довелося з коромислом на плечах. А вони смажили страву прямо через металеву клітку. Презентація ковбасок була задумана на столі, який обертається.

Після випробувань між Юлею Прокопенко і Юлією Шолудько виникла сварка. Прокопенко вдарила дівчину, за що була дискваліфікована. Судді не доторкнулися до страви, яку вона приготувала.

Вибув з шоу і Євген Гергец, який подав суддям неготовою блюдо, незважаючи на те, що йому виділ 15 додаткових хвилин.

Раніше ми писали, хто з дівчат влаштував бійку на "МастерШеф".

Тепер всі серії "Слуга народу" можна дивитися онлайн.