Йому було 32 роки: помер відомий російський актор

Йому було 32 роки: помер відомий російський актор
Фото: (pixabay.com/Arcaion)

Актор, який зіграв роль у серіалах "Сплячі" та "Закрита школа", помер з невідомих причин

9 травня помер відомий російський актор Юрій Кіндрат, який зіграв у "Закритій школі", "Сплячих" та інших популярних серіалах. Про смерть діяча кіно і театру стало відомо пізніше. Причина передчасної кончини Кіндрата не публікується. Про це повідомляють російські ЗМІ.

Повідомлення про смерть популярного артиста з'явилося тільки 12 травня. На поточний момент близькі актора не оголосили дату і місця поховання.

Йому було 32 роки: помер відомий російський акторЙому було 32 роки: помер відомий російський акторЙому було 32 роки: помер відомий російський актор
 

Фото: (facebook.com/kindrat.yurii)

Юрій Кіндрат народився 14 квітня 1986 року в м. Тюмень, де по закінченню школи здобув освіту в Школі драми Германа Седакова. Він служив в театрі "Школа драматичного мистецтва" і Московському театрі на Південнму-Заході.

Артист знявся в таких серіалах, як "Закрита школа", "Школа №1", "Готель "Росія"", "Сплячі-2" і "Свідки". Кіндрат також зіграв епізодичну роль у спортивному фільмі 2008 року "Гра" режисера Олександра Рогожкіна.

Нагадаємо, що 11 травня помер відомий український джазовий музикант у віці 61-го року. Михайло Альперін був учасником багатьох міжнародних конкурсів і фестивалів. Творчість артиста ґрунтувалося на етнічних молдавських мотиви.

 

 

 

Відео: video.rbc.ua

On Top
Продовжуючи переглядати www.rbc.ua, ви підтверджуєте, що ознайомилися з Правилами користування сайтом, і погоджуєтеся з Політикою конфіденційності
Пропустити Погоджуюся