ru ua

Фанати "Зоряних воєн" окупували кінотеатри

Фанати "Зоряних воєн" окупували кінотеатри Фото: Наметове містечко біля Китайського театру в Лос-Анджелесі

Американські шанувальники культового фільму розбили наметові містечка прямо біля стін кінотеатрів

Люди створюють величезні черги. Так, біля Китайського театру в Лос-Анджелесі зібралося вже більше ста чоловік, повідомляє The New York Times. Фанати мріють придбати квитки на кращі місця, щоб подивитися сьомий епізод "Зоряних воєн".

"Так, ми розуміємо, що часу до релізу ще дуже багато. Ні, ми не зійшли з розуму", - розповіла одна з прихильниць кіносаги. Нагадаємо, що американська прем'єра сьомого епізоду "Зоряні війни: Пробудження сили" відбудеться 18 грудня.

Дехто з фанатів почали збиратися за шість тижнів до кінопрем'єри. "Це можливість стати частиною історії кінематографа", - відзначає один з них.
Саме в Китайському театрі вперше показали фільм "Зоряні війни: Нова надія" у 1977 році. Він розрахований на 1600 місць, зазначає The New York Times.

Варто сказати, що стрічка вже заробила понад 50 мільйонів доларів на касах квитків.

"Зоряні війни" - культова фантастична сага Джорджа Лукаса. Вона складається з першої (1977-1983 рр.) і другої трилогії-пріквела (1999-2005 рр). "Зоряні війни: Пробудження сили" - це сьомий фільм, який стане початком нової трилогії-сиквела. Він вийде в російський прокат 17 грудня 2015 року.

До речі, американська кіномережа Alamo Drafthouse оголосила про те, що випробує фанатів "Зоряних воєн" безсонням.

Раніше, ми вже анонсували вихід нового епізоду "Зоряних воєн".