Голос. Діти 3: можна дивитися онлайн 8 випуск

STYLERКіно        20.11.2016 - 12:00
Фото: Судді проекту Голос. Діти 3 (tsn.ua)
Фото: Судді проекту Голос. Діти 3 (tsn.ua)

Учасників шоу чекає другий гарячий раунд вокальних боїв за вихід у прямий ефір

У неділю, 20 листопада, на телеканалі 1+1 вийде восьмий випуск вокального проекту, який можна дивитися онлайн на Styler.

Голос. Діти 3, 8 випуск

В командах Потапа, Монатіка і Тіни Кароль залишилося зовсім небагато вокальних трійок, члени яких змагаються між собою за право потрапити в прямий ефір. Хто з юних вокалістів викладеться на всі 100%, щоб вийти з музичного бою переможцем? На це варто подивитися в неділю, 20 листопада, на телеканалі 1+1.

Перші вокальні бої вже залишили за бортом проекту членів команди Тіни Кароль Раффаеле Пападиа і Дашу Швець. З їх тріо участь у проекті продовжує лише 10-річна латишка Катріна-Паула Дірінг. Покинули шоу й інші вихованки Тіни - Поліна Писарцова і Ліліана Камоцька, які вийшли на сцену разом з Михайлом Кисельовим. Трійка виконала хіт Алли Пугачової "Нас б'ють – ми літаємо". Проте право на вихід у прямий ефір за рішенням зіркового тренера отримав лише Михайло.

Потап вибрав для своєї трійки, яку сформували Варвара Кошова, Єва Аш і Талі Купер, пісню Ірини Білик "Маленька дівчинка" в аранжуванні Руслана Квінти.

І хоча Потап вирішив залишити на шоу Талі Купер, Тіна Кароль зізналася, що для неї найбільш музичної та ритмічної була Варвара. Єва і Варя дуже засмутилися, навіть розплакалися на сцені, проте потім дочка коміка все-таки зібралася і пообіцяла зробити все можливе, щоб знову потрапити на шоу Голос.Діти.

Учасники команди MONATIKа Ерік Мкртчан, Ангеліна Гваджая і Маргарита Хорошун змагалися за можливість виступити в прямому ефірі з композицією Emeli Sande «Heaven». У наступний етап Голос. Діти 3 вийшов Ерік.

Другий трійкою MONATIKа стали учасниці тріо Smile, Поліна Загной і Оля Гарбузюк. Дівчата здивували глядачів оригінальним виконанням хіта ВВ "Ми були на селі". Переможницею бою стала Оля Гарбузюк.

Дивіться новий випуск Голос. Діти 3 у неділю, 20 листопада, о 21:00 на телеканалі "1+1".

А тим часом MONATIK прокоментував потассовки з-за виступу Потапа і Насті Каменських в Києві.

On Top