ua en ru

Голос країни 6: останній випуск

Голос країни 6: останній випуск Фото: Останній випуск Голос країни 6 (joinfo.ua)

Українські телеглядачі дізналися ім'я переможця фіналу Голос країни 2016, дивіться останній випуск від 29.05.16 і дізнайтеся як проходила музична битва за ім'я кращого виконавця країни

Хто переміг в Голос країни 2016? Дивіться останній випуск онлайн від 29.05.15 разом з нами, адже у фіналі 6 сезону українського музичного шоу виступили кращі з кращих, а переможець Голосу країни 2016 був визначений у чесній боротьбі.

23:44 Фінал Голосу країни 2016 закінчено і ім'я переможця визначено - Віталіна Мусієнко! Це була гідна перемога і кожен з фіналістів достойний лавр переможця, але голосом країни визначили самі глядачі. Вітаємо переможницю і бажаємо таки де активно просуватися в світі музики і гідно представляти Україну на міжнародній сцені, адже Голос країни - це титул, який зобов'язує бути кращим з кращих!

23:27 Самий очікуваний сюрприз на головній сцені України - Джамала в Голосі Країни 2016 оналайн. Дивіться разом з нами виступ переможниці Євробачення 2016 в прямому ефірі.

Джамала на Голос країни

23:11 Фіналістки закінчили свої виступи і тепер телеглядачі, затамувавши подих, чекають результатів голосування. Буквально через кілька хвилин стане відомо ім'я тієї, що стане Голосом країни в 2016 році. В очікуванні розв'язки, користувачі в соціальних мережах намагаються вгадати, хто ж стане переможцем:

23:05 Віталіна Мусієнко в боротьбі за перемогу в останньому випуск 6 сезону вже на сцені Голосу Країни.

23:00 За крок до перемоги! Інна Іщенко в Голос країни онлайн співає акапельно

22:54 За підсумками голосування глядачів, у фіналі " Голосу країни будуть продовжувати боротьбу Інна Іщенко та Віталіна Мусієнко. Павло Палійчук залишає музичну битву.

Павел Палийчук

22:53 Виступи дуетів на сцені Голос країни 6 онлайн закінчені і на сцені трійка фіналістів. З хвилини на хвилину стануть відомі результати голосування глядачів.

22:14 Дует Потапа і Павла Палійчука в прямому ефірі Голосу країни 6 в режимі онлайн. Не забувайте голосувати за своїх фаворитів.

22:07 Починаються виступи зіркових дуетів - Інна Іщенко та Тіна Кароль на сцені Голосу країни! Не пропустіть найцікавіше в останньому випуск 6 сезону.

22:05 на Жаль, але учасник Влад Каращук залишає фінал шоу Голос країни 6. Дивіться фінал у режимі онлайн разом з нами.

Влад Каращук

22:00 Отже, голосування у фіналі " Голосу країни 6 онлайн закінчено і незабаром стануть відомі перші результати вытсуплений фіналістів.

21:44 Залишайтеся з нами і дивіться онлайн Голос країни 6 в прямому ефірі

21:37 останній учасник фіналу Голосу країни 6 розпочав свій виступ в онлайн-ефірі. Павло Палійчук на сцені!

Голос країни 6: останній випуск

21:28 Наступний пртендент на перемогу вже на сцені Голосу країни - Віталіна Мусієнко

21:15 Далі в ефірі фіналу Голосу країни свою композицію виконує Інна Іщенко :

21:12 Першим на сцені виступає Влад Каращук

21:10 Святослав Вакарчук закликає голосувати за свою підопічну:

21:05 Початок онлайн-трансляції Голосу країни 6

Отже, починається пряма трансляція останнього випуску шоу "Голос країни 6"! Українці тепер можуть голосувати за своїх фаворитів і дати можливість переможцю запис клипна кращій студії країни. Не пропустіть найцікавіше!

Що буде у фіналі Голос країни 6

Последний выпуск Голос країни 6 (vnews.agency)

Фото: Сьогодні останній випуск Голос країни 6 (vnews.agency)

Сьогодні, в останньому випуску шоу "Голос країни 6" за місце у фіналі боротимуться четверо претендентів, чиї імена стали відомі в неділю.

Отже, у фіналі "Голос країни 6" 29.05.16 на сцені виступлять:

Віталіна Мусієнко, яку називають "українською Адель":

Виталина Мусиенко

Фото: Віталіна Мусієнко (uk.pinterest.com)

А ось і композиція, з якої вона вийшла у фінал:

Владислав Каращук – спадкоємець династії музикантів:

Владислав Каращук

Фото: Владислав Каращук (ok.ru)

І нагадаємо, з якою піснею він вийшов у фінал шоу "Голос країни 6"

Ведучий корпоративів Павло Палійчук:

Павел Палийчук

Фото: Павло Палійчук (video.org.ua)

А ось з цією композицією Павло пройшов у фінал шоу:

Бандуристка Інна Іщенко:

 Инна Ищенко

Фото: Інна Іщенко (ok.ru)

А ось і її конкурсна пісня, яка провела Інну у фінал:

Кожен з них вже довів своє незаперечне право на місце у фіналі і в останньому випуску "Голосу країни 6" ми дізнаємося, хто стане найсильнішим і отримає приз - ключі від квартири в Києві і можливість підписати контракт на запис пісні і зйомку кліпу з кращою студією країни.

Формат фіналу Голос країни 6

Отже, в останньому випуску "Голосу країни 6" буде проводитися 3 раунду. Фінал конкурсу побудований так, що після кожного раунду один з учасників вибуває з музичної битви. Так само, телеглядачів чекає унікальна можливість почути дуети фіналістів з суддями в останньому випуску "Голосу країни 6". Віталіна Мусієнко заспіває зі Святославом Вакарчуком, Інна Іщенко – з Тіною Кароль, Влад Каращук – з Іваном Дорном, а Павло Палійчук – з Потапом.

Финалисты Голос країни 6

Фото: Фіналісти Голос країни 6 (ivona.bigmir.net)

Нагадаємо, що дивитися онлайн "Голосу країни 6" останній випуск можна 29.05.16 з 21:00 разом з нами. Так само, з 21:00 розпочнеться смс-голосування для телеглядачів.

Сюрприз останнього випуску Голос країни 6

Одним з головних сюрпризів останньої серії "Голосу країни 6" - виступ переможниці Євробачення 2016 в Стокгольмі, української співачки Джамали, яка порадує своєю піснею "1944" учасників і телеглядачів.

В финале Голос країни выступит Джамала

Фото: У фіналі Голос країни виступить Джамала (vnews.agency)

Так, фінал "Голосу країни 6" може стати Євробаченням локального масштабу, адже перемігши в конкурсі, учасники зможуть побудувати музичну кар'єру і вийти на міжнародний рівень.

Дивіться останній випуск "Голос країни 6" онлайн разом з нами, голосуйте за свого фаворита в живому ефірі і дізнайтеся ім'я переможця у фіналі першими.