ua en ru

Голосна прем'єра на каналі ICTV: фільм "Червоний"

Голосна прем'єра на каналі ICTV: фільм "Червоний" Фото: прес-служба каналу ICTV

10 травня на ICTV о 20:05 вийде повнометражний історичний бойовик режисера Зази Буадзе

Фільм "Червоний" знятий за мотивами історичного роману українського письменника Андрія Кокотюхи.

Дія фільму відбувається в 1947 році. У страшну м’ясорубку сталінських таборів потрапляє воїн УПА Данило Червоний, де мусить пройти крізь пекло і нелюдські умови каторги, переслідування кримінальних ватажків, підлість, зраду і відчай. Данило знаходить в собі сили протистояти репресіям начальника табору і робить відчайдушну спробу вирватися на волю, піднявши перше повстання у таборі.

Для зйомок сцен каторги біля села Ганнівка була знайдена справжня шахта, яку більшовики закрили в 1917 році. З тих пір вона не використовувалася. Глибина столітньої шахти досягала 35 метрів, а частина зйомок проходила під землею, в справжніх штреках. Музичне супроводження кінострічки створив італійський композитор Франко Еко.

У серпні 2017 року фільм взяв участь у відборі стрічок від України на ювілейну 90-ту кінопремію "Оскар" в категорії "Найкращий фільм іноземною мовою.

Відео трейлер фільму (YouTube/Dergkino Ukraine)

9 травня до Дня перемоги над нацизмом в Другій світовій війні на ICTV о 20:05 покажуть чотирисерійну військову драму "Один у полі воїн". Над фільмом працював український режисер Віталій Ващенко та київський продакшн Victoria Film Studios.

За сюжетом серіалу групу червоноармійців везуть в госпіталь. Злочини у всіх різні. По дорозі вони потрапляють у засідку і вижити вдається тільки одному арештанту. Головному герою вдається непомітно втекти, і повернутися в госпіталь. Але його побратими вже відступили, і скоро територію, де перебували радянські військові зайняли німці. Іншого виходу у головного героя не залишається, як "партизанити".

"Під час зйомок історичних картин завжди багато постановочних сцен. Вони дуже складні та енергозатратні. Наш фільм не виключення. Цікаво те, що в одному з епізодів головний герой зустрічається віч-на-віч із справжнім вовком. Коли знімали цю сцену, то вся група притамувала подих", – розповідає продюсер проекту Артем Приходько.

Нагадаємо, прем’єри на ICTV покажуть 9 травня о 20:05 – військова драма "Один у полі воїн" та 10 травня о 20:05 – історичний бойовик "Червоний".

Відео: video.rbc.ua