ua en ru

Х-фактор-7: 8 випуск дивитися онлайн

Х-фактор-7: 8 випуск дивитися онлайн Фото: Суддя шоу "Х-фактор" 7 сезон Андрій Данилко (stb.ua)

У тренувальному таборі учасників шоу чекає раптова зміна правил

У суботу, 15 жовтня 2016 року, вийшов 8 випуск 7 сезону шоу "Х-фактор" на СТБ. Переглянути онлайн-трансляцію випуску можна на сайті Styler.

Останній день кастингів на "Х-факторі-7"

На сцену вокального шоу "Х-фактор 7 сезон" вийшли останні учасники кастингу, після якого щасливчики, відправляються в тренувальний табір.

Здавалося б, можна розслабитися і насолоджуватися нехай невеликий, але все-таки перемогою. Однак не тут-то було – в тренувальному таборі конкурсантів розділять на трійки, запропонувавши кожній групі спільне завдання – продемонструвати свій талант у однієї спільної пісні.

Ця задача може виявитися непосильним для однієї з потенційно сильних трійок, сформованої з учасників "Х-фактор-7", які справили на суддів найсильніше враження. Це група "Марлен", ліричний Севак Ханагян і чуттєвий Вітольд Петровський. Однак Вітольд раптово не з'явиться на репетиції. Невже одні з найсильніших учасників покинуть тренеровочный табір, навіть не вийшовши на сцену?

А тим часом юна Аліна Лащук і романтичний Михайло Ворожейкін опиняться в тріо з самим грубим колективом сезону! Як зможуть ужитися на сцені такі різні учасники? Дивіться онлайн 8 випуск "Х-фактора-7" в суботу, 15 жовтня, о 19:00 на СТБ!

Нагадуємо, що зірками одного з останніх кастингів шоу стали учасники групи Detach, що грають "альтернативну" музику.