ua en ru

Клінт Іствуд стане режисером фільму про жорстокий напад терориста в поїзді Амстердам-Париж

Клінт Іствуд стане режисером фільму про жорстокий напад терориста в поїзді Амстердам-Париж Клінт Іствуд / Кадр з фільму "Крихітка на мільйон" © 2004 Warner Bros. Entertainment Inc. (imdb.com)

Режисер картини "Чудо на Гудзоні" взявся за новий проект

Відомий американський 86-річний актор і режисер Клінт Іствуд зніме фільм "15:17 на Париж" (The 15:17 to Paris) про теракт, що стався в серпні 2015 року в поїзді Амстердам-Париж, коли 25-річний марокканець відкрив по пасажирам вогонь з автоматичної зброї. Про це повідомляє The Wrap.

Драма буде заснована на книзі очевидців "15:17 на Париж: Правдива історія про терориста, поїзд і трьох американських героїв", яку написали Ентоні Садлер, Алек Скарлатос і Спенсер Стоун у співавторстві з журналістом Джеффрі Е. Стерном.

Сценаристом стрічки виступить Дороті Блискал ("Логан", "Чудо на Гудзоні", "Закон ночі").

Кастинг на ключові ролі планується розпочати найближчим часом, а зйомки за деякими даними почнуться вже в цьому році.

21 серпня 2015-го у вагоні поїзда, що прямував з Амстердама в Париж, 25-річний марокканець відкрив вогонь з автоматичної зброї, поранивши двох осіб. Він був нейтралізований пасажирами, серед яких виявилися троє американців і один британець. Один з них отримав ножові поранення руки та шиї. У поїзді знаходилися 554 пасажира.

Клінт Іствуд знявся в таких фільмах, як "За жменю доларів", "На кілька доларів більше" і "Хороший, поганий, злий", "Крихітка на мільйон". В якості режисера Іствуд зняв картини "Чудо на Гудзоні", "Снайпер" і "Гран Торіно".

До речі, у мережі з'явився трейлер фільму "Фатальний потяг" з Ніколь Кідман у головній ролі.