Любов на виживання дивитися онлайн 5 випуск

STYLERКіно        23.09.2016 - 08:26
Фото: Ведучий проекту (gigamir.net)
Фото: Ведучий проекту (gigamir.net)

Цього разу в проекті з'являться тиран і дівчина, закохана в нього

У четвер, 22 вересня, на Новому каналі вийде 5 випуск шоу Любов на виживання. Дивитися нову серію проекту про закоханих можна на Styler.

Любов на виживання, 5 випуск

В цей раз героями проекту Любов на виживання стали 21-річна студентка Оля і 30-річний тренер з тенісу Саша. Чоловік упевнений - у парі у дівчини немає права голосу.

"Роблю для нього все: роздягаю після роботи, масажую ручки, ніжки, готую щось смачненьке. Він розумніший і досвідченіший за мене. Бо я звикла слухатися Сашу у всьому", - розповіла Оля.

Для цієї пари відносини формату "тиран - жертва" стали нормою. Закохані прийшли на проект, щоб зрозуміти, чи є у них спільне майбутнє.

Але все пішло шкереберть після першого випробування, коли хлопець принизив Олю і довів її до сліз.

За першим ключем пара вирушила в скельний монастир. В обмін на підказку про місцезнаходження ключа учасникам потрібно було привезти ченцям двох живих курей. Відстань у 10 кілометрів їм потрібно було подолати на новенькому кабріолеті. Підступ у тому, що пара була прикута один до одного наручниками. За кермо сіла Оля, але від хвилювання у перші хвилини з'їхала на узбіччя. Саша вигнав її з авто і змусив бігти поряд.

до Речі, дивитися онлайн 4 випуск проекту Любов на виживання можна на Styler.

 

On Top