ru ua

Любов на виживання: дивитися онлайн 7 випуск

Любов на виживання: дивитися онлайн 7 випуск Фото: Даніель Салем (gigamir.net)

В цей раз телеглядачів чекає зустріч з однією з найскандальніших пар проекту

У новому 7 випуск Любов на виживання від Нового каналу з'явиться сама скандальна пара проекту. Дивитися онлайн на любовні перепетії учасників можна на Styler.

Любов на виживання, 7 випуск

Герої нового випуску - Оля і Едем – постійно сваряться. У закоханих абсолютно різні плани на майбутнє - Оля встигає вчитися, працювати і ходити по численних кастингів, а Едем мріє створити сім'ю. І погляд на побут у них теж різний - молодий чоловік - мусульманин і вимагає від своєї дівчини господарності і слухняності. Оля ж вважає готування і прибирання негідними заняттями.

“Знаю, що у Едему є претензії з приводу господарності Олі. Тому одне з найважливіших для вашої пари – випробування побутом. Вам потрібно навчитися працювати в команді і підтримувати один одного. Ваше завдання: приготувати і продати морепродуктів на 5 тисяч бат. На це у вас є п'ять годин. Готувати буде Оля, а торгувати – Едем", – дав завдання закоханим провідний Даніель Салем.

Завдання закінчиться скандалом. Яке рішення скандальна парочка прийме у фіналі – залишиться разом або повернеться в Україну порізно?

до Речі, ведучий "Холостяка" розповів, чому варто розлучитися з холостяцьким життям.