МастерШеф 6: дивитися онлайн 17 випуск

STYLERКіно        26.10.2016 - 10:31
Фото: Учасниця проекту (СТБ)
Фото: Учасниця проекту (СТБ)

Кулінари-аматори зустрінуться на кухні з морськими чудовиськами

У вівторок, 25 жовтня, на телеканалі СТБ вийшов 17 випуск кулінарного шоу " МастерШеф 6, який можна дивитися онлайн на Styler. В цей раз кулінари-аматори готували морські делікатеси.

МастерШеф 6, 17 випуск

Сергій Калінін і Тетяна Литвинова купили для кулінарів-аматорів різні морські делікатеси. Судді приготували за спеціальним інгредієнта для кожного учасника проекту " МастерШеф 6: Тетяні — осетер, Олегу — морський чорт, Юрі — вугор, Асмік — хек, Саші — восьминіг, Оленці — лобстер, Наталі — гребінці, Миколі — філе каракатиці, Вікторії — мідії, Руслану — мойва, Світлі — раки, Кате — дорадо, Ользі — карась.

Одержавши кожен по одному морепродуктам, учасники також виявили під коробками ще один додатковий інгредієнт для гарніру. Але приготувати вишукану ресторанну страву з двох продуктів все одно було проблематично, тому кулінарам слід було проявити свої вміння домовлятися.

Під час дегустації, як завжди, широкою ерудицією відзначився Руслан Громов. Хлопець заявив Ектору Хіменес-Браво, що його авторську страву з мойви називається "Рапсодія Руслана Громова".

Нагадаємо, раніше Камбербетч зруйнував чутки про новому сезоні серіалу "Шерлок".

On Top