ru ua

На "МастерШеф" дівчата влаштували бійку

На "МастерШеф" дівчата влаштували бійку Фото: Тетяна Литвинова та Микола Тищенко

9 грудня вісім учасників проекту змагатимуться за місце у фіналі. Залишилося зовсім небагато до отримання заповітного кітеля

Перша частина пройде випробування для кулінарів "МастерШеф" дуже гладко. Адже їм належить приготувати бургер. Тут немає нічого складного. Головне, зробити все правильно і дотримуватися рецепту. Всі інгредієнти були надані учасникам. Коли бургери були вже готові, судді дали кулінарам борошно. Їм потрібно було приготувати з бургера і борошна пасту "Болоньєз".

У другому випробуванні учасникам потрібно було розділитися на дві команди і приготувати прості супи. Завдання полягало в вгадуванні 12-ти інгредієнтів, які присутні в супі, конкуруючої команди.

На "МастерШеф" дівчата влаштували бійку

Фото: Учасники "МастерШеф"

Самим відповідальним виявиться третє випробування, в якому учасникам належить приготувати обід для працівників посольства Іспанії. Тому команди очолять провідні і судді проекту - Микола Тищенко та Тетяна Литвинова.

Після битви чорних фартухів відбудеться найважливіша подія цього випуску. Одна з учасниць заявить, що її вдарила конкурентка після виключення камер. У дівчини почнеться справжня істерика.

Дивіться, чим все закінчиться в 16 випуску - 9 грудня, о 20:00 на телеканалі СТБ.

Раніше, учасник "Майстер-Шеф" впав у ноги до Ектору Хіменес-Браво.

Також, всі серії "Слуга народу" тепер можна дивитися онлайн.