ru ua

Обійшов "Дюнкерк": фільм "Кіборги" встановив рекорд за касовими зборами

Обійшов "Дюнкерк": фільм "Кіборги" встановив рекорд за касовими зборами Фото: Фільм "Кіборги" (facebook.com/AxtemSeitablaev)

Картина вийшла в прокат 7 грудня

Фільм Ахтема Сеитаблаєва "Кіборги" про захисників Донецького аеропорту в перший вікенд зібрав 8 186 701 грн та встановив рекорд за касовими зборами у вітчизняному прокаті. Про це повідомила пресс-служба Держкіно України.

"За перший вікенд військова драма "Кіборги" зібрала 8 186 701 грн, обігнавши "Дюнкерк" (7 919 845 грн) і "Лють" (5 38648 грн). Фільм побачило 106 350 глядачів", - сказано в повідомленні.

Голова Держкіно Пилип Іллєнко зазначив, що такий результат показує, що глядач високо оцінив картину.

"Я щиро вдячний глядачам за повні зали, оплески і подяки, які ми отримуємо від вас. Для мене, як режисера, це найвища оцінка моєї роботи. І ми щасливі, що нам вдалося зняти чесне кіно, яке зачіпає всіх", - сказав Ахтем Сєїтаблаєв.

Нагадаємо, картина, в основу якої ліг сценарій Наталії Ворожбит, розповідає про українських бійців АТО, які захищали Донецький аеропорт. Дія стрічки розгортається впродовж двотижневого чергування військових у вересні 2014 року. Аеропорт захищали як професійні солдати, так і добровольці, які вперше зіткнулися зі смертю.

До речі, відомий режисер отримав почесну нагороду за піднесення патріотичного духу українців.

Нагородження відбувалося під час прем'єри фільму "Кіборги".

"Спасибі всій команді фільму "Кіборги" на чолі з режисером Ахтемом Сеитаблаевым, яка працювала над фільмом. Ви піднімаєте патріотичний дух українців", - написав у соцмережі президент України Петро Порошенко.