ru ua

З'явився трейлер "Того, хто біжить по лезу 2049" з Райаном Гослінгом і Джаредом Лето

З'явився трейлер "Того, хто біжить по лезу 2049" з Райаном Гослінгом і Джаредом Лето Фото: Райан Гослінг в трейлері "Того, хто біжить по лезу 2049" (скріншот youtube.com/Warner Bros. Pictures)

Прем'єра сиквела фантастичної кінострічки в Україні відбудеться 5 жовтня 2017 року

У мережі з'явився нвоый трейлер фільму "Той, хто біжить по лезу 2049", в якому знялися такі зірки, як Харрісон Форд ,райан Гослінг і Джаред Лето. Відповідний ролик був опублікований на каналі кінокомпанії Warner Bros в YouTube.

Відео Трейлер фільму "той, що Біжить по лезу 2049" (youtube.com/Warner Bros. Pictures)

На ролику видно світ майбутнього, де існують репліканти – клони, яких не відрізнити від людей. Режисером продовження класичної стрічки Рідлі Скотта 1982 року, заснованої на романі Філіпа К. Діка "Чи мріють андроїди про електроовець?", став Дені Вільньов.

Під його керівництвом події в картині розгортаються через 30 років після завершення оригінального фільму. До речі, а Рідлі Скотт, відомий за стрічками про "Чужих", став продюсером "Того, хто біжить по лезу 2049".

Нагадаємо, раніше у мережі з'явився 3D трейлер "Термінатор 2: Судний день". Таким чином творці фільму вирішили порадувати шанувальників фантастичного бойовика на честь двадцятип'ятиріччя картини.